na.dovolenou.cz v novém

Známý server na.dovolenou.cz vstupuje na předvánoční trh s novým jménem a lepší kvalitou služeb. Pod snadno zapamatovatelnou adresou www.zajezdy.cz se nyní skrývá server nabízející zprostředkování zájezdů a množství užitečných informací pro turisty.
Klepněte pro větší obrázekCestovní agentura Zájezdy.cz, spol. s r.o., provozovatel stejnojmenného serveru (www.zajezdy.cz), je v současné době největší společností specializující se na prodej zájezdů prostřednictvím internetu.

Při zahájení letní sezóny bylo v databázi nabídek cca 2 miliony cenových položek a server obsahoval informace z katalogů o celkové váze více než 20 kg. O aktuálních nabídkách se pravidelně nechává informovat 50 000 uživatelů. Samozřejmostí je přidávání nabídek Last Moment.

Bohaté zkušenosti pracovníků společnosti zaručují úspěch a spokojenost zákazníků. Vyřizování objednávek probíhá zpravidla velice rychle a není výjimkou, že klient má již dvě hodiny po zaplacení objednávky zájezd potvrzen.

O dobrém jméně firmy svědčí i skutečnost, že spolupracuje s předními cestovními kancelářemi jako jsou například cestovní kanceláře Fischer, Čedok, Eximtours, FIRO-tour, Vítkovice Tours a mnoho dalších. V internetové rovině probíhá spolupráce s portály Seznam (dovolena.seznam.cz), AliaWeb (na.dovolenou.cz), Tiscali (dovolena.tiscali.cz) a Quick (dovolena.quick.cz).

O společnosti a jejím zázemí

V létě letošního roku překročil prodej zájezdů na všech spolupracujících serverech 100 milionů korun a zisk je očekáván na hranici jednoho milionu Kč. Současná změna je logickým vyústěním nárůstu prodeje a snahy, aby společnost měla obchodní místo s lukrativní adresou.

Diskuze (3) Další článek: Další členové rodiny Mimail

Témata článku: Tour, Moment, Bohatá zkušenost, Obchodní váhy, Quick, Tours, Současná změna, Last, Vítkovice


Určitě si přečtěte

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 91

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 114

16 tipů a vychytávek, se kterými dokonale ovládnete komunitní navigaci Waze

16 tipů a vychytávek, se kterými dokonale ovládnete komunitní navigaci Waze

** Waze není jen navigace – je to i sociální síť s dopravními informacemi ** Mobilní aplikace skýtá široké možnosti nastavení ** Vybrali jsme pro vás 16 nejzajímavějších tipů a triků

Karel Kilián | 48

Co zabírá nejvíce místa na disku? Těchto 10 nástrojů odhalí největší žrouty dat

Co zabírá nejvíce místa na disku? Těchto 10 nástrojů odhalí největší žrouty dat

** Je vhodné jednou za čas zanalyzovat, co vám leží na disku ** Poradíme vám nástroje, kterými zjistíte, jaká data uchováváte ** Podle výsledků můžete optimalizovat svá data či úložiště

Karel Kilián | 49Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF