NAD a Wired Planet – alternativní MP3 přehrávače

Pokud chcete malý, jednoduchý a kompaktní přehrávač formátu MP3, můžete si vybrat z následujících dvou přehrávačů, které nabízejí základní funkce, pěkný vzhled, snadné ovládání a malé požadavky na systém.
V poslední době, kdy se stal formát MP3 fenoménem, se začaly objevovat přehrávače tohoto formátu. Dnes naleznete desítky, ne-li stovky MP3 přehrávačů. Přehrávače přišly s volitelnou změnou grafického rozhraní, které převzaly i ostatní aplikace. Mezi nejlepší MP3 přehrávače patří samozřejmě jeden z nejrozšířenějších a nejoblíbenějších WinAmp s velkým množstvím různých funkcí, skinů, plug-inů atd. Na paty WinAmpu šlape neméně kvalitní Sonique, který je rovněž nabízen zdarma. Pokud chcete malý, jednoduchý a kompaktní přehrávač formátu MP3, můžete si vybrat z následujících dvou přehrávačů, které nabízejí základní funkce, pěkný vzhled, snadné ovládání a malé požadavky na systém.

NAD 0.93
NAD je opravdu malý přehrávač (na disku zabere pouhých 390 kB), který obsahuje všechny potřebné funkce. Ovládání programu je jednoduché a intuitivní a po grafické stránce je program na vysoké úrovni. Po kliknutí pravým tlačítkem se vám zobrazí menu programu. Můžete spouštět hudbu ze svého disku nebo ze serveru (stačí zadat adresu), máte možnost vytvořit si vlastní playlist. Důležitou nabídkou je Preferences, kde můžete provést různá nastavení programu například: dekódovat MP3, zvolit výchozí zařízení pro zvuk, nastavit barevné zobrazení přehrávače atd. Samozřejmostí je i Equalizer. Pokud hledáte malý MP3 přehrávač, je NAD správnou volbou – doporučuji také pro pomalejší počítače, které grafické efekty jiných přehrávačů zpomalují. Minimální požadavky na systém: Windows 95/98/NT. Program je distribuován jako freeware. Instalační program má velikost pouhých 116 kB.

Wired Planet 1.1
Wired Planet je o trochu větší a komerčnější přehrávač. Specializuje se na přehrávání hudby na Internetu, ale přehraje vám ji i z disku. Ovládání je jednoduché a po grafické stránce je program podobně jako NAD na vysoké úrovni. Po spuštění se vám zobrazí registrační formulář, který v případě, že nechcete, nemusíte vyplňovat. Jediné, co musím tomuto programu vytknout, je menu skryté pod malým tlačítkem. Equalizer a Playlist Editor jsou samozřejmostí. Pokud nechcete hudbu z Internetu stahovat, můžete si poslechnout nahrávky zdarma, a to pod nabídkou Stations, kde je nabídka různých žánrů hudby. Při poslechu se bude zobrazovat proužek reklamy. Jestliže se tedy rozhodnete poslouchat hudbu po Internetu, na plynulý poslech postačí i 33,6 kbps modem. Přehrávač obsahuje také nápovědu, která je funkční jen tehdy, když jste "on-line". Pokud jste častěji na Internetu a máte rychlý přístup, je tento přehrávač správnou volbou. Minimální požadavky na systém: Windows 95/98/NT. Program je distribuován jako freeware. Instalační program má velikost 540 kB.
Váš názor Další článek: Present Graphics potřetí

Témata článku: Windows, MP3, Download, Různé požadavky, Přehrávač, Playlist, Správná funkce, Planeta, Poslech hudby, Vysoká úroveň, Wire, Equalizer, WiredPozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

** Už několik měsíců platí nová daňová pravidla pro zásilky nejen z Asie ** Tkaničky z AliExpressu mohou být stále laciné ** Musíte ale zvolit správného dopravce, jinak poště zaplatíte 150 Kč

Jakub Čížek
E-shopyAliExpress
Nejpirátěnější filmy: Co se teď nejvíc stahuje (aktualizace prosinec 2021)

Nejpirátěnější filmy: Co se teď nejvíc stahuje (aktualizace prosinec 2021)

Vzali jsme týdenní přehledy nejstahovanějších filmů, které se objevují na torrentech, a spojili je do jednoho žebříčku. Tohle jsou aktuálně filmy, o které je na světě největší zájem, které se nejvíc pirátí.

Ondřej Králík
Filmy a seriály
Lék proti depresi za stokorunu snižuje riziko těžkého průběhu i úmrtí na onemocnění covid-19

Lék proti depresi za stokorunu snižuje riziko těžkého průběhu i úmrtí na onemocnění covid-19

** Klinická studie zkoumala vliv antidepresiva fluvoxamin na covid-19 ** Počet úmrtí souvisejících s covidem-19 klesl zhruba o 90 % ** Potřeba intenzivní lékařské péče se snížila zhruba o 65 %

Karel Kilián
COVID-19LékyDepreseMedicína
Rusko obviňuje astronautku NASA ze sabotáže Mezinárodní vesmírné stanice
Jiří Černý
Mezinárodní vesmírná staniceNASARusko
Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Krásné ženy jsou pro mnohé erotické a sex symboly. Vybrali jsme ty nejslavnější z několika desetiletí filmové a seriálové tvorby. Najdete zde nejen fotografie, ale také název díla, které herečku proslavilo.

Marek Čech
Filmy a seriály
Jak rozmazat dům, aby vás sousedi nemohli šmírovat. Jde to v Mapách Google i na Mapy.cz

Jak rozmazat dům, aby vás sousedi nemohli šmírovat. Jde to v Mapách Google i na Mapy.cz

** Nelibí se vám, když cizí lidé okukují váš dům? ** Všechny mapové aplikace nabízejí možnost rozmazání snímku ** Máme návod pro Apple Maps, Bing Maps, Mapy Google a Mapy.cz

Karel Kilián
SoukromíNávodyMapy