Na návštěvě u Joyce ČR

Ve čtvrtek 21. června se konal v hotelu Motorsport Mičánek nedaleko Velké ceny v Brně setkání dealerů a novinářů se zástupci společnosti Joyce ČR.
Celý den se společností Joyce se nesl v duchu rychlosti, závodění a přátelské atmosféry. Dopoledne bylo věnováno dvěma hlavním bodům – jednak představení sortimentu zboží, které Joyce ČR dováží do České republiky (jedná se o analogové i ISDN modemy značek Well a ASUScom), zadruhé speciálním programu pro dealery spočívajícím ve zvýšené iniciativě při zavádění ISDN linek odměněné finančními prostředky.

Svou premiéru si na českém trhu odbyly hned tři zařízení v nabídce Joyce ČR. Jednalo se o externí ISDN modem pro USB sběrnici ASUScom TA-280ST-USB podporující dynamickou kontrolu zatížení linky s případným odpojením či připojením druhého kanálu. Stejně jako dříve i tento modem lze výhodně propojit s programem RVS-COM sloužícím k širšímu využití modemu.

Dalšími představenými novinkami jsou ISDN telefony WELL ISDNtel a WELL ISDNtel-PC. Mezi již klasické vlastnosti patří možnost využití 3, resp. 6 MSN čísel, stejně jako interní adresář na 26, resp. 100 telefonních čísel. Ačkoliv cena těchto zařízení není do uvedení na trh definitivně známa, měly by být tyto telefony dle slov pana Jarošíka z Joyce ČR příjemným osvěžením bouřlivých vod s ISDN telefony.

Celé odpoledne gradovalo veselicemi sportovního charakteru. Na účastníky konference čekaly čtyři hodnocené a jedna nehodnocení soutěžní disciplína, jejichž zlatým hřebem byl závod motokár. Je nám ctí oznámit, že to byl právě jeden z našich redaktorů, komu se podařilo tyto závody vyhrát. Absolutním zlatým hřebem celého dne bylo nevážné zápolení pozvaných novinářů a obchodních partnerů Joyce ČR na Masarykově okruhu v Brně. Jedno je jisté – příště si bereme silnější auto ;).

Diskuze (1) Další článek: Corel uvádí novou verzi Bryce

Témata článku: Dealer, Celé odpoledne, Přátelský duch, Atmosféra, Joy, Well, Analog, Celý den


Určitě si přečtěte

Zahodil jsem Windows, přešel na Linux a nezbláznil se z toho

Zahodil jsem Windows, přešel na Linux a nezbláznil se z toho

** Měsíc jsem se nedotkl Windows a byl závislý jen na Linuxu ** Jaká byla pozitiva a negativa přechodu? ** Se kterými aplikacemi jsem (ne)zápasil a které bych doporučil?

Lukáš Václavík | 244

Nvidia představila grafické karty GeForce RTX 3090, RTX 3080 a RTX 3070. Známe české ceny

Nvidia představila grafické karty GeForce RTX 3090, RTX 3080 a RTX 3070. Známe české ceny

** Nvidia uvedla nové desktopové grafické karty GeForce RTX 3000 ** Jedná se o modely GeForce RTX 3070, 3080 a 3090 ** K výrobě se používá 8nm technologii od Samsungu

Karel Javůrek | 67

Nejlepší aplikace na předpověď počasí: Kde nejlépe zjistit, co zrovna chcete vědět

Nejlepší aplikace na předpověď počasí: Kde nejlépe zjistit, co zrovna chcete vědět

Obecných aplikací na předpověď počasí je nespočet, jenže často skončí jen u základní informace o počasí a nenabídnou odpovědi na řadu praktických otázek. A tak jsme si položili právě několik takových otázek a hledali aplikace či meteoslužby, které nám nejlépe odpoví.

Karel Kilián | 4

Podívejte se, co dokáže vyrobit jedna z nejexotičtějších 3D tiskáren v Česku

Podívejte se, co dokáže vyrobit jedna z nejexotičtějších 3D tiskáren v Česku

** Na jaře tiskla unikátní české respirátory ** Používá ji třeba Škoda Auto, a.s. ** Zajeli jsme se podívat do pražského showroomu 3Dees

Jakub Čížek | 12


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk