Seznam.cz | Mapy.cz

Na Mapy.cz zamířily uživatelské recenze. Pomohou s výběrem kvalitních míst

České Mapy.cz v nedávné době přidaly poměrně zásadní novinku – možnost uživatelských recenzí jednotlivých míst. Pomůže tak snadněji nalézt kvalitní podniky. Oproti konkurenci se ale hodnocení omezuje jen na některé kategorie míst.

Na uživatelských recenzích již roky staví například konkurenční Mapy Google, které je využívají k zobrazování podniků a míst, které zajímají právě vás. Zároveň z nich extrahují důležité informace třeba o nabídce restaurací. Nyní se do stejných vod pouští i český Seznam, a na Mapy.cz tak můžete hodnotit své oblíbené restaurace, obchody a další podniky.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek 
Uživatelská hodnocení nejsou třeba u historických budov, zato u obchodů nechybí

Slouží k tomu, jak je již zvykem, pětihvězdičková škála a textový komentář, který má limit 500 znaků. Fotografii bohužel nelze přiložit, ty jsou (alespoň prozatím) zcela oddělené od recenzí, což může být v některých situacích poněkud škoda. Každou recenzi služba vyhodnotí a přiřadí ji váhu podle kvality a třeba i času, před jakým byla napsána, a následně vypočítá finální skóre na stupnici od 1 do 5. To se přitom bude zobrazovat jen u podniků, kde bude dostatek dat.

Novinka je dostupná jak ve webové verzi, tak i v mobilních aplikacích, avšak jen u vybraných kategorií. Hodnocení najdete u restaurací, bankomatů, hotelů a dalších služeb, chybí ale třeba u historických budov, nádraží a další infrastruktury.

Mapy.cz nedávno vylepšily importy souborů GPX:

Diskuze (5) Další článek: Displej lze dnes umístit kamkoliv, třeba na blok vodního chlazení

Témata článku: Software, Internet, Seznam.cz, Mapy.cz, Mapy, Recenze, Restaurace, Škála, Seznam, Historická budova, Podnik, Hodnocení, Google mapy, Důležitá informace, Mapa, Software na Heureka.czSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

** Jak poznat, že je váš smartphone hacknutý? ** Hledejte známky po nestandardním chování telefonu ** Stačí když telefon vydrží méně nebo topí i v klidovém režimu...

Martin Chroust
Jak...Malware
Nastal pravý čas na výměnu telefonu. Jak poznat, že ten váš už dosluhuje?

Nastal pravý čas na výměnu telefonu. Jak poznat, že ten váš už dosluhuje?

** Jak poznat, že váš telefon má nejlepší dny za sebou? ** Vypadá potlučeně, má pavučinu nebo nedostává aktualizace? ** Ukážeme si, kdy má smysl jeho oprava, a kdy už jen koupě nového

Martin Chroust
Prasklý displejVysloužilý mobilSmartphony
Kde se vzala potřeba velkých operačních pamětí v telefonech a kolik RAM zabírá Android?

Kde se vzala potřeba velkých operačních pamětí v telefonech a kolik RAM zabírá Android?

** RAM je po procesoru druhým nejdůležitějším HW parametrem ** Stará se o rychlý multitasking a o svižné načítání dat ** Věděli jste, kolik v RAM průměrně zabírá Android 12?

Martin Chroust
Virtuální RAMOperační paměť
Izraelský obrněnec ROBUST autonomně bojuje proti pěchotě i tankům

Izraelský obrněnec ROBUST autonomně bojuje proti pěchotě i tankům

** Izraelský zbrojní gigant Elbit Systems nedávno představil střední obrněné vozidlo ROBUST ** To je určeno pro pokročilý autonomní boj proti pěchotě i obrněným vozidlům ** Nový obrněnec by měl operovat s vysokou mírou autonomie, za každého počasí a prakticky v každém terénu

Stanislav Mihulka
IzraelVojenstvíRoboti