Na březen je ohlášen na Esprit 2000

Jeden z tahounů světové produkce nástrojů pro CAM, DP Technology, ohlásil na březen novou verzi svého produktu Esprit 2000.
Dvoutisícovková verze přichází po roce a půl usilovné práce a vylepšování předchozí verze v pořadí jako druhá pro platformu Windows. Jde o druhý produkt v řadě, postavený na „zelené louce“, pouze s využitím dostupných technik a algoritmů z předchozích produktů; programový kód byl napsán celý znovu.

Esprit 2000 výrazně podporuje technologii Microsoft Visual Basic, díky které je poměrně snadno rozšiřitelný o řadu uživatelských funkcích, jež nejsou obsaženy v základní verzi produktu.

Esprit 2000 coby CAM produkt vyniká velmi slušným zvládnutím technologií obrábění, vrtání, C a Y-osového soustružení, drátového EDM i objemového modelování.

API programu je založeno na COM technologii (Component Object Model), čili je další z možností, jak si přizpůsobit program často specifickým potřebám jednotlivých uživatelů, spolu s již zmiňovanou podporou Visual Basicu a dále pak jazyka C++.

Přídavné prográmky třetích firem, nazývané v tomto případě „add-ins“, jsou nyní po jejich nahrání pro uživatele jakoby integrální součástí Espritu.

Vzhledem k tomu, že Esprit 2000 je teprve ve fázi ohlášení, nenajdete o něm na stránkách DP Technology téměř žádné zmínky, zatím se budete muset spokojit jen s odkazem na Esprit 99.

Váš názor Další článek: Aféra: dva TH´systemy

Témata článku: Windows, Microsoft, Usilovná práce, Visual Basic, Dp, Esprit, Březen, Druhý produktSamsung Galaxy M52 5G je zdařilý telefon střední třídy. Jen cenovka se tak úplně nepovedla

Samsung Galaxy M52 5G je zdařilý telefon střední třídy. Jen cenovka se tak úplně nepovedla

** Do redakce nám dorazilo letošní nejvýkonnější „emko“ od Samsungu ** Má zajímavý čipset, tři fotoaparáty a velkokapacitní baterii ** Pokud však telefon srovnáme s levnějším Galaxy A52s 5G, najednou už nevypadá až tak zajímavě...

Martin Chroust
GalaxyPreviewVideo
Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Krásné ženy jsou pro mnohé erotické a sex symboly. Vybrali jsme ty nejslavnější z několika desetiletí filmové a seriálové tvorby. Najdete zde nejen fotografie, ale také název díla, které herečku proslavilo.

Marek Čech
Filmy a seriály
Rusko obviňuje astronautku NASA ze sabotáže Mezinárodní vesmírné stanice
Jiří Černý
Mezinárodní vesmírná staniceNASARusko
Jak rozmazat dům, aby vás sousedi nemohli šmírovat. Jde to v Mapách Google i na Mapy.cz

Jak rozmazat dům, aby vás sousedi nemohli šmírovat. Jde to v Mapách Google i na Mapy.cz

** Nelibí se vám, když cizí lidé okukují váš dům? ** Všechny mapové aplikace nabízejí možnost rozmazání snímku ** Máme návod pro Apple Maps, Bing Maps, Mapy Google a Mapy.cz

Karel Kilián
SoukromíNávodyMapy
Lék proti depresi za stokorunu snižuje riziko těžkého průběhu i úmrtí na onemocnění covid-19

Lék proti depresi za stokorunu snižuje riziko těžkého průběhu i úmrtí na onemocnění covid-19

** Klinická studie zkoumala vliv antidepresiva fluvoxamin na covid-19 ** Počet úmrtí souvisejících s covidem-19 klesl zhruba o 90 % ** Potřeba intenzivní lékařské péče se snížila zhruba o 65 %

Karel Kilián
COVID-19LékyDepreseMedicína
Nová volitelná aktualizace systému Windows 10 opravuje 38 problémů
Karel Kilián
Windows UpdateAktualizaceWindows 10