Na angličtinu lépe s Media trade

Firma Media trade uvedla na náš trh multimediální kurz angličtiny – EuroPlus+ REWARD
Firma Media trade, která se pyšní tím, že je největším domácím výrobcem softwaru na CD-ROM, uvedla na náš trh multimediální kurz angličtiny – EuroPlus+ REWARD, opět na CD-ROM.

Kurz EuroPlus+ REWARD je čtyřúrovňový a brzy má být uveden na trh prakticky v celé Evropě, v Japonsku, a dokonce ve Velké Británii. Jeho autorem je Simon Greenal, a vydavatelem Macmillan Heinemann English Language Teaching z Oxfordu. Vydavatelem české verze je Media trade.

Kurz byl vyvinut pro tři hlavní typy uživatelů:

Pro začínající jednotlivce, školám je určen speciální model s názvem Class Server, a firmy mohou využít tento kurz pro školení zaměstnanců ve virtuálních učebnách. Výuku může dokonce řídit učitel, najatý firmou přes Internet přímo z Anglie, nebo z Ameriky (což je trochu nepochopitelné).

Kurz nekončí určitým počtem prostudovaných stránek, je otevřený. Kurz EuroPlus+ REWARD má umožnit živě komunikovat o aktuálních tématech — tomu mají napomoci videoklipy ze současného života Angličanů, nebo dokumentární sekvence.

Váš názor Další článek: Vzniká bezdrátový gigant v obchodu za 56 miliard!

Témata článku: Internet, Oxford, Anglie, English, Trade, Hlavní typ, Macmillan, Kurs, Začínající firma, Speciální model, Simon

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Ochraňte svou techniku před zloději

Testy All-in-One PC a herních monitorů

Proč byste měli chtít HDR televizi

Svět leteckých simulátorů