YouTube | Windows 10 | Microsoft Store

MyTube! je v akci zdarma. Je to jedna z nejlepších aplikací pro YouTube na Windows 10

Pro Windows 10 neexistuje oficiální aplikace pro přehrávání videí z Youtube a tak pokud nechcete využívat webovou verzi, jste odkázáni na neoficiální programy. Těch je na Microsoft Store několik a jeden z nepovedenějších, myTube!, je aktuálně ve slevě zcela zdarma.

Aplikace umožňuje jak přehrávání a vyhledávání videí, tak i přihlášení ke svému Youtube účtu a přístup k odběrům, seznamům a dalšímu. V rámci aplikace je možné nechat puštěné video a vyhledávat a podporuje také systémovou funkci obraz v obraze, kdy se zmenší do malého přehrávače, který zůstane vždy nad aktivním oknem. Něco podobného se webové YouTube naučilo teprve nedávno.

Klepněte pro větší obrázek
Aplikace nabízí pohodlné sledování videí na YouTube včetně funkce obraz v obraze.

K dispozici je i rozšíření pro prohlížeč Chrome, které veškerá videa otevře místo v prohlížeči rovnou v aplikaci podobně, jako to funguje na mobilních telefonech.

Aplikaci myTube! můžete stahovat přímo z Microsoft Store zdarma. Běžná cena je 29 korun, akce platí následujících 5 dní.

Nedávno YouTube redesignovalo svou mobilní aplikaci i web:

Zdroj: OnMSFT

Diskuze (37) Další článek: V Pekingu jde soukromí stranou. Vstup do domů ohlídají zámky s rozpoznáváním tváře

Témata článku: Windows, YouTube, Windows 10, Chrome, Microsoft Store, Mobilní aplikace, Mobilní telefon, Přehrávání, Běžná cena, Aktivní okno, Oficiální aplikace, Window, Webová verze, Pohodlné sledování, Puštěné video, Nejlepší aplikace, Akce, Prohlížeč, Systémová funkce, Malý přehrávač, Aplikace, Obraz


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor