Microsoft | Windows 10

Můžete stahovat nové Sticky Notes 3.0 pro Windows 10. Mají nové rozhraní a cloudovou synchronizaci

Microsoft překvapivě uvolnil aktualizaci Sticky Notes, tedy Rychlých poznámek, pro téměř všechny uživatele Windows 10 ještě před uvedením nadcházející podzimní verze. V aktualizované aplikaci si můžete zapnout synchronizaci mezi počítači a přibyly i nové možnosti editace poznámek.

Nová verze se šíří postupně a bude dostupná všem uživatelům běžícím alespoň na April 2018 Update, tedy aktualizaci Windows 10 z letošního dubna. Hlavní novinkou je možnost cloudové synchronizace skrze Microsoft účet a také centrální hub s poznámkami. Již nebudete muset mít všechny vyskládané na ploše, kde občas zbytečně zabírají místo.

Aktualizace se šíří postupně všem uživatelům, stačí zkontrolovat aktualizaci v Microsoft Store. Pokud ji zde ještě nemáte, nezbývá než vyčkat, až se dostane i na vás.

Co všechno umí pero ve Windows 10?

Diskuze (7) Další článek: Nebezpečí z vesmíru: Výbuchy některých asteroidů jsou srovnatelné s jadernou bombou

Témata článku: Microsoft, Windows, Aktualizace, Windows 10, Microsoft Store, April 2018 Update, October 2018 Update, Uživatelé, Centrální hub, Cloud Sync, Window, Rychlá poznámka, Nová verze, Microsoft účet, Hlavní novinka, M/s, Cloudová synchronizace, Synchronizace, Aktualizovaná aplikace, Letošní duben, Windows +, Sticky notes, Stick, Win +, Rozhraní

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak prodloužit výdrž notebooku

Velké testy: gamepady a inkoustové tiskárny

Důkladný test Sony Playstation 5