Microsoft | Windows 10

Můžete stahovat nové Sticky Notes 3.0 pro Windows 10. Mají nové rozhraní a cloudovou synchronizaci

Microsoft překvapivě uvolnil aktualizaci Sticky Notes, tedy Rychlých poznámek, pro téměř všechny uživatele Windows 10 ještě před uvedením nadcházející podzimní verze. V aktualizované aplikaci si můžete zapnout synchronizaci mezi počítači a přibyly i nové možnosti editace poznámek.

Nová verze se šíří postupně a bude dostupná všem uživatelům běžícím alespoň na April 2018 Update, tedy aktualizaci Windows 10 z letošního dubna. Hlavní novinkou je možnost cloudové synchronizace skrze Microsoft účet a také centrální hub s poznámkami. Již nebudete muset mít všechny vyskládané na ploše, kde občas zbytečně zabírají místo.

Aktualizace se šíří postupně všem uživatelům, stačí zkontrolovat aktualizaci v Microsoft Store. Pokud ji zde ještě nemáte, nezbývá než vyčkat, až se dostane i na vás.

Co všechno umí pero ve Windows 10?

Diskuze (7) Další článek: Nebezpečí z vesmíru: Výbuchy některých asteroidů jsou srovnatelné s jadernou bombou

Témata článku: Microsoft, Windows, Windows 10, Aktualizace, Microsoft Store, October 2018 Update, April 2018 Update, Stick, Synchronizace, Nová možnost, Hlavní novinka, Uživatelé, Letošní duben, Sticky notes, Nové rozhraní, Window, Rozhraní, M/s, Microsoft účet, Centrální hub, Rychlá poznámka, Cloudová synchronizace, Nová verze, Aktualizovaná aplikace


Určitě si přečtěte

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 7

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

** S cenou do 20 tisíc lze vybrat solidní notebook na práci i hry ** Přenosné notebooky nabídnou i kovová těla a rychlý hardware ** Na hraní se hodí více peněz, ale na použitelný základ dvacet tisíc stačí

Tomáš Holčík, David Polesný | 50Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky