Apple | AirPods | Bulvár a vtípky

Muž omylem spolkl sluchátko AirPods. Prošlo celým trávicím traktem a kupodivu stále funguje

Apple jistě testuje bezdrátová sluchátka v rámci různých zátěžových oblastí, ale tentokrát došlo omylem k opravdu bizarnímu testu - sluchátko prošlo trávicím traktem. 

Web Mail Online informoval o mladíkovi z Čínské republiky, který usnul se sluchátky AirPods v uších. Po probuzení zjistil, že mu jedno sluchátko chybí, takže spustil funkci hledání přes iPhone, která do sluchátek, pokud se nachází v blízkosti, pustí výrazný zvuk. Díky tomu je snadno najdete, když jsou například někde zapadlá.

I když slyšel zvuk, stále nebyl schopen zjistit, odkud přesně vychází a hledal různě po místnosti. Nakonec si ale uvědomil, že zvuk vychází přímo z jeho břicha. Po rychlé návštěvě nemocnice byla tato informace v rámci rentgenu potvrzena a upřesněna, že sluchátko již putuje trávicí soustavou.

Druhý den sluchátko vyšlo přirozenou cestou a integrovaná baterie měla stále ještě 41 % celkové kapacity. Vtipné zakončení této události je, že mladík označil tento zážitek se sluchátkem AirPods za „magický“.

Dle vyjádření doktorů dopadla tato událost dobře jen díky tomu, že nedošlo k interakci s integrovanou baterií, která by mohla znamenat i smrt. I když jsou sluchátka AirPods velmi pevně zalisovaná, kyselinami a dalšími látkami v těle by mohlo dojít k oslabení obalu a odhalení baterie. K tomu ale naštěstí nedošlo. 

Ponaučení - neusínejte s malými bezdrátovými sluchátky na uších, jinak se můžete dočkat nečekaně „magického“ zážitku.

Diskuze (16) Další článek: Kde najít obrázky zadarmo? Zkuste nový vyhledávač CC Search

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , ,