Google | Elon Musk

Musk měl poměr s manželkou spoluzakladatele Googlu, tvrdí americká média. Šéf Tesly to popírá

Zdroj: xprize.org.
Musk měl poměr s manželkou spoluzakladatele Googlu, tvrdí americká média. Šéf Tesly to popírá | Zdroj: xprize.org.

Další skandál, tentokrát velmi osobního rázu, musí řešit šéf Tesly Elon Musk. Americký deník The Wall Street Journal přišel s tvrzením, že Musk měl poměr s manželkou jeho dlouholetého přítele a spoluzakladatele Googlu Sergeje Brina. Tato aféra dokonce měla vést k Brinově rozvodu. Musk vše popírá.

Musk a Brin se znají dlouhé roky, potkávali se pravidelně. Spoluzakladatel Googlu se dokonce snažil Muskovi pomoct podnikatelsky a roce 2008 se stal investorem Tesly, když do firmy vložil půl milionu dolarů. 

Vše se ale podle deníku změnilo před několika měsíci, kdy měl Musk mít poměr s Brinovou tehdejší manželkou Nicole Shanahan. Dvojice si spolu začala podle zdrojů Wall Street Journal někdy ke konci roku 2021, kdy Brin a Shanahan zažívali vztahové problémy, za kterými údajně stála pandemie koronaviru a výchova jejich tříleté dcery. Stále spolu ale žili. Musk byl v té době po rozchodu se svou přítelkyní Grimes.

Jak přesně se o poměru Muska a své manželky Brin dozvěděl, deník neuvádí, nicméně jakmile informaci získal, několik týdnů poté (leden letošního roku) zažádal o rozvod. V rozvodových dokumentech pak jako hlavní důvod konce manželství uvádí „neslučitelné rozdíly“. 

Spor měl vést až k prodeji akcií

Příběh by tady mohl končit, ale nekončí. Musk podle Wall Street Journal měl černé svědomí a když zjistil, že Brin o aféře ví, údajně před svým dlouholetým přítelem uprostřed večírku doslova padl na kolena a žádal jej o odpuštění. Brin omluvu přijal, ale jejich vztah už nikdy nebyl jako před tím.

Spoluzakladatel Googlu přestal s Muskem mluvit. A dokonce podle deníku požádal své finanční poradce, ať prodají všechny jeho akcie do Muskových podniků, včetně již zmíněné Tesly.

Sám Musk na celou zprávu Wall Street Journal reagoval slovy, že je to „celé hovadina“. Tvrdí, že s Brinem jsou nadále přátelé a byli spolu tento víkend na dalším večírku. Brin se zatím nevyjádřil. 

Diskuze (5) Další článek: Recenze notebooku Acer Spin 5. Nové péčko se vám bude líbit

Témata článku: Google, Tesla, Elon Musk, Grimes, Poměr, Rozvod, Spoluzakladatel, Pandemie koronaviru, Sergey Brin, Americké médium, The Wall Street Journal, Manželka, Wall Street JournalSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

** Jak poznat, že je váš smartphone hacknutý? ** Hledejte známky po nestandardním chování telefonu ** Stačí když telefon vydrží méně nebo topí i v klidovém režimu...

Martin Chroust
Jak...Malware
Kurvítka v základní výbavě, výrobci mají umělé zastarávání v malíku. Začalo to bateriemi, pokračuje softwarem

Kurvítka v základní výbavě, výrobci mají umělé zastarávání v malíku. Začalo to bateriemi, pokračuje softwarem

** Nejen mobilní výrobci jsou naučeni rok od roku prodávat stále více telefonů ** Tento trend se však zákonitě musí někdy zastavit ** Jenže, co naplat, když jsou starší zařízení „uměle“ nepoužitelná?

Martin Chroust
Prasklý displejBaterieAktualizace softwaru
Sociální síť BeReal jde proti proudu. Žádné filtry a přetvařování, tohle má být čistá realita

Sociální síť BeReal jde proti proudu. Žádné filtry a přetvařování, tohle má být čistá realita

** BeReal je novou hvězdou mezi sociálními sítěmi ** Ukazuje pouze všední realitu běžných dní ** Aplikace vám jednou denně dá dvě minuty na poslání vlastní fotky

Martin Chroust
BeRealMobilní aplikaceSociální sítě
15 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

15 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme 15 tipů a triků, o kterých možná nevíte

Karel Kilián
Mapy.czMapyTipy