MusicMatch uvádí sedmou verzi

Oblíbený program pro tvorbu a přehrávání MP3 souborů přichází v nové verzi s řadou vylepšení.
MusicMatch 7.0 je k dispozici ve dvou variantách. Zdarma dostupná verze Basic a za 20 dolarů dostupná varianta Plus. Basic postačuje na kompletní tvorbu MP3 až do 320 kb/s, umí i vypalovat cédéčka s hudbou, většině tedy bude plně postačovat. Plus má navíc propracovanější vypalování, nahrávání z analogových vstupů, či tisk bookletů. Má tedy zlepšení, která se dají využít, jsou ale jen rozšířením základního Basicu.

Verze 7.0 přidává nejvíce novinek u verze Plus, lze nahrát MP3 skladby z cédéčka a získat jejich názvy z CDDB až při pozdějším připojení k Internetu, vypalovat lze i na DVD, případně automaticky na více cédéček, zlepšení jsou i v práci s playlisty.

Klepněte pro větší obrázek

Ani Basic přitom nevypadá chudě, podstatné novinky jsou i tady. Optimalizace na Pentium 4 zrychlí významně kompresi skladeb do MP3 formátu, skladby lze přímo z CD komprimovat až 24násobnou rychlostí. Do knihovny skladeb si můžete nyní zařadit i streamy, tedy skladby neuložené na disku, ale stahované během přehrávání z Internetu. Novinkou je také minimalizace aplikace do malého okénka, které nezabere tolik informací na obrazovce a přitom stále vidíte, co se přehrává a můžete ovládat základní funkce.

Klepněte pro větší obrázek

MusicMatch je jasným řešením, pokud chcete rychle vytvářet MP3 skladby z Audio CD případně zpětně vytvářet hudební cédéčka z MP3 souborů. I V základní bezplatné variantě Basic poskytuje dostatečně výkonné možnosti, které jistě oceníte. Instalační soubor není malý, má 10 MB, instalace tohoto programu se ale vyplatí.

Diskuze (1) Další článek: EMI nabídne předplatné hudby

Témata článku: Základní verze, Instalační CD, Bezplatná varianta, Basic, Dostupný soubor, Základní skladba, Sed, Varianta Plus, Stahovaný soubor, Verze


Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: nejlepší notebooky do 20 000 Kč

Test 8 levných IP kamer

Jak vybrat bezdrátová sluchátka

Testujeme Android 11