MusicMatch Jukebox v nové verzi také jako radio-tuner

Společnost MusicMatch připravila pro své uživatele novinku v podobě integrace svého MusicMatch Jukeboxe do radiového tuneru.
Program MusicMatch Jukebox si ve světě MP3 technologií svoji pozici již vytvořil. Tento velmi inteligentní software se za celou dobu svého působení stal nejlepším přehrávacím a grabovacím softwarem na trhu. Nově tvůrci tohoto programu přichystali integraci samotného Jukeboxu do softwarového radiového tuneru. Tato novinka je již k dispozici v nové verzi 4.5, která se dá volně zkopírovat z Internetu. Tento doplněk ve formě radiového tuneru poskytuje uživatelům přístup k více jak 3 000 internetových radiových stanic a hudebním vysíláním ve streamované podobě, a to buď ve formátu Windows Media, RealAudio nebo v samotném MP3 formátu. Jednotlivé stanice jsou zde rozděleny podle přijímaného formátu a obsahu vysílání, do kterého především patří hudební vysílání (od klasických rádií až po vlastní vysokoškolské stanice), komerční vysílání, vysílání různých menšin atd. Velmi užitečnou funkcí v nové verzi 4.5 je podrobný popis jednotlivých stanic, které jsou k dispozici.

Tento nový doplněk MusicMatch JukeBoxu s názvem Net Radio byl vyvinut softwarovou společností Hiwire (také známá pod názvem Rocketradio) z Los Angeles. Tato společnost především vyvinula streamovací utilitku, která se potom přímo napojí na největší servery poskytující seznamy takovýchto internetových stanic či hudebních vysílání. Společnost Hiwire a MusicMatch podepsaly vzájemnou dohodu o softwarové podpoře, která bude trvat i v následujících letech. Díky společnosti Hiwire uživatelé získají přístup k celé řadě hudebních nahrávek a hudebnímu vysílání, a to vše pod záštitou skvělého softwarového kompletu MusicMatch JukeBox.

Nový MusicMatch Jukebox 4.5 s novinkovým doplňkem, Net Radio tunerem, určitě stojí za to. Pokud máte chvilku času, stáhněte si tuto zkušební verzi zdarma přímo z http://www.musicmatch.com/.

Diskuze (2) Další článek: Aféra: dva TH´systemy

Témata článku: Windows, Software, Jednotlivé verze, Jak, Internet Radio, Nový doplněk, Musicmatch Jukebox, Jukebox, Verze, Tunery, Radio, Los Angeles, Skvělá pozice, Komplet, Vysílání, Tune, Tuner, Stanice, Radio 1, Software na Heureka.czRecenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

** Oproti Desítkám významně stouply hardwarové požadavky ** Windows 11 mají nový vzhled, ale výrazně narušují workflow. ** Potěší vyhledávání, multitasking i rychlejší aktualizace

Petr Urban
Windows 11Testy
Jak se nechat fotografovat a naučit se správně pózovat?

Jak se nechat fotografovat a naučit se správně pózovat?

Ve většině případů se na fotografických webech setkáte s recenzemi aparátů, radami jak fotit anebo přímo s konkrétními návody, jak dosáhnout nějakého efektu. Kde ale najdete informace o tom, jak by se mělo pózovat?

Petr Březina
Fotoškola
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály
Další postrach lidských překladatelů. Český CUBBITT má být přesnější než člověk

Další postrach lidských překladatelů. Český CUBBITT má být přesnější než člověk

** Na MFF UK vyvíjejí překladač postavený na neuronových sítích ** Podle slepého testu je lepší než Google Translator ** Překlad má být dokonce přesnější než od lidí

Lukáš Václavík
Překladače celých větPřekladačStrojové učení