MSIE 5.0: Budoucnost je v historii

Pokud jste dosud pokládali položky Historie (History) za zřídka využitelnou věc, v provedení Internet Exploreru 5.0 si ji zamilujete.
Pokud jste dosud pokládali položky Historie (History) za zřídka využitelnou věc, v provedení Internet Exploreru 5.0 si ji zamilujete. Výrazně vylepšená historie totiž nyní umožňuje několik pohledů na navštívené stránky a lze volit mezi denním zobrazením (dnes, včera, minulý týden, dva týdny zpět, tři týdny zpět), ale i podle názvu serveru, dnes navštívených stránek a nejčastěji navštěvovaných stránek. Perfektní je nyní možnost prohledávat historii. Snadno tak naleznete stránku, o kterou jste sotva zavadili a jejíž adresu si už zrovna nepamatujete.

V minulosti jsem historii zrovna nepoužíval, ale nyní už mi za pár dnů používání ušetřila výraznou zásobu času. Vřele doporučuji.

Diskuze (1) Další článek: MSIE 5.0: Napsat ‘zi’ stačí

Témata článku: Budoucnost, Internet, History


Určitě si přečtěte

Proč teď nedává smysl kupovat notebook a kdy přijde ten správný čas

Proč teď nedává smysl kupovat notebook a kdy přijde ten správný čas

** Během pár týdnů přijdou na trh výkonnější notebooky ** Čím dražší notebook vybíráte, tím víc se vám změní nabídka ** Také lehké notebooky budou téměř herní

Tomáš Holčík | 52

Výkon herního počítače za 139 Kč nebo i úplně zadarmo. Geforce Now startuje!

Výkon herního počítače za 139 Kč nebo i úplně zadarmo. Geforce Now startuje!

** Dlouhý betatest končí a nyní všichni mohou hrát přes internet ** Nemusíte žádné hry kupovat znovu. Jede to, co už máte v knihovnách na Steamu, Uplay, Battle.net a jinde ** Roční náklady odpovídají ceně jedné běžné hry

Tomáš Holčík | 53Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor