MSI

MSI představuje monitory s Power Linkem. Postavte si All-in-One bez nevýhod plně integrovaných All-in-Onů

MSI na veletrhu Computex představuje novou řadu kancelářských monitorů PRO, které nad svými konkurenty vyčnívají především jedním parametrem, převzatým z herní branže. I přes své určení disponují obnovovací frekvencí 120Hz, která je na trhu kancelářských monitorů značně ojedinělá.

IMG_1233.jpg
Vpravo varianta s úhlopříčkou 25", vlevo větší 27".

Výhodou těchto monitorů je možnost na zadní stranu uchytit Mini PC, propojit jej a zároveň napájet. Funkce se jmenuje MSI Power Link a díky ní se počítač zapne současně s monitorem. Výsledkem je vlastně All-in-One počítač, ale bez nevýhod plně integrovaného stroje – když budete za pár let potřebovat výkonnější stroj, koupíte pouze počítač, monitor může zůstat.  

Na zadní straně najdeme také dva 2W reproduktory, které dále minimalizují potřebu jakýchkoliv externích přídavků pro plnohodnotné fungování. Model MP271APE2 navíc přidává Full HD webkameru s mikrofonem, takže v kompaktním balení získáte možnost obstarat videohovor bez přídavných zařízení.

Pětadvaceti palcová verze modelu PRO MP252 E2 dorazí na trh v červenci. Větší monitor PRO MP271AP E2 s úhlopříčkou dvacet sedm palců a zabudovanou kamerou zatím datum uvedení na trh nemá.

Technické parametry

  • Zobrazení: 25/27 palců, IPS panel, rozlišení 1920 x 1080 pixelů, 1ms (MPRT), HDR Ready, technologie Eye-Q Check a EyesErgo
  • Obnovovací frekvence: 120Hz s technologií anti-flicker
  • Design: minimální rámečky kolem obrazovky díky PerfectEdging, upravitelný stojan s podporou MSI Mini PC
  • Zvuk: vestavěné 2W reproduktory, integrovaný mikrofon
  • Video: Full HD webkamera
  • Konektivita: HDMI 1.4b, DisplayPort 1.2a, USB-A 2.0, USB-B 2.0, podpora MSI Power Link
Diskuze (4) Další článek: Dobrý sluha, zlý pán. Rozhovor s AI inženýrkou IBM Tatianou Výbošťokovou

Témata článku: , , , ,