MPro: domácí kino do kapsy

Nový kapesní projektor MPro120 z dílny společnosti 3M je překvapivě malý, zároveň však výkonný. Bude skvělým vánočním dárkem pro rodiče i děti.
MPro: domácí kino do kapsy

Nevíte, čím milým pod vánočním stromečkem překvapit svého zaměstnaného tatínka, který má všedních šál již dost? Došla Vám trpělivost s kyselým obličejem syna nad rozbalenými ponožkami? Či snad chcete mamince ulehčit práci s uspáváním svého potomka? Pro všechny máme skvělý tip na dárek, nový kapesní projektor MPro120 z dílny společnosti 3M.

Klepněte pro větší obrázekMiniprojektor MPro120, který je špičkou ve své kategorii, nezkazí žádnou legraci. A i takovou významnou událost, jakou je štědrý večer, může příjemně ozvláštnit a učinit z ní nezapomenutelný zážitek. S touto technologickou vymožeností, kterou pohodlně strčíte do kapsy u saka, můžete promítat videa, fotky či prezentace, kde se Vám zlíbí.

Pohádky na stěně pokojíčku

Radost z dárků Vás příjemně unavila a jediné, co zvládnete, je odebrat se do postele? O vánoční pohádku s MPro120 stejně nepřijdete. Stačí použít projektor 3M a pohádky si můžete promítat přímo na stropě svého pokoje. Stejně tak maminka, která si radost svých potomků při rozbalování dárků nestačila užít, si může příjemný okamžik znovu připomenout. Jen v přítomnosti dobré kávy, vánočky a samozřejmě MPro120.

Za příjemný dárek přitom nemusíte utratit ani korunu. Stačí se zúčastnit soutěže na webu www.jseMPro.cz, mít zajímavý a neotřelý nápad a nový MPro120 je Váš. Neváhejte a vymýšlejte scénáře či motivy na vtipné scénky, skeče či momentky v hlavní roli s malým, ale výkonným projektorem MPro120.

Překvapivě malý, překvapivě výkonný

Klepněte pro větší obrázekMinimální rozměry, důraz na design, překvapivá svítivost, kompatibilita a dlouhá životnost baterie. To je nový kapesní projektor Mpro120 od společnosti 3M, který je od 8. října k dostání na českém trhu. MPro120 je vskutku kapesní a díky svým rozměrům 120×60×24 mm se tak vejde všude tam, kam běžný mobilní telefon. Propojit jej lze s PC, notebooky a audiovizuální technikou - od videotelefonů, digitálních přehrávačů, fotoaparátů, kamer až po herní konzole.

Díky MPro je možné promítat obrázky či video o velikosti od 8 do 50 palců s jasem až 12 lumenů. To vše při plném rozlišení pro VGA (640×480 bodů) a poměru stran 4:3. MPro120 má zvýšenou životnost baterie, která umožňuje používat projektor bez připojení k síti až 240 minut. Doporučená prodejní cena je 8 600 Kč včetně DPH. Více informací naleznete na webu www.3m.cz/mpro.

Další článek: Na Facebooku vznikla skupina za vyhlazení Romů, případ řeší policie

Témata článku: Domácí kino, Ponožka, Neotřelý nápad, Postel, Příjemný dárek, Štědrý večer, Kapesní projektor, Kapesní herní konzole, DOM, Vánoční stromeček, Lumen, Domácí, Dlouhá životnost, Nový notebook na Mall.cz

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk