MP3 Space Maker Pro – porovnejte si svoje MP3

Pokud máte nepořádek ve svých MP3 kolekcích, pak není nic jednoduššího, než si v nich udělat pořádek pomocí tohoto programu. Navíc lze využít i další rozšiřující funkce a možnosti, které celou práci ulehčí. Takže hurá do toho!

Pokud se poohlédnete po nějakém programu, který umí spravovat, vyhledávat a řadit MP3 nahrávky, tak zjistíte, že na výběr takto zaměřených programů moc není. MP3 Space Maker Pro patří mezi kvalitnější a k uživatelům přívětivější. Program tvoří společnost 215 Technology, která na trhu již nějakou dobu je a nabízí kvalitní softwarové produkty. To na úvod vše. Pojďme se podívat podrobněji co všechno program vlastně umí.

Podporované jsou přímo formáty MP3, WAV, WMA, MID a MPG a celou řadu dalších, se kterými si umí opravdu velice dobře pohrát. Samotný instalační soubor má pouze kolem 1 MB, což není opravdu moc. Jelikož se jedná o sharewarovou verzi, dokáže program vyhledávat pouze duplicitní soubory pouze formátu MP3. Vybrané duplicitní soubory je možno okamžitě odstranit z pevného disku.

Velice pěkně graficky je v programu řešena výsledná vyhledaná data. Zvolit lze z několika typů a druhů grafů (koláčové, sloupkové atd.), kde přesně vidíte poměry nalezených souborů podle různých kritérií (velikost, bitrate atd.). Samozřejmě je možné jednotlivé soubory také přehrávat v předvoleném hudebním přehrávači. Program MP3 Space Maker Pro je také plně kompatibilní s DJ2000, který tvoří stejná softwarová firma.

Klepněte pro větší obrázek

K vyhledávání stačí zadat jenom adresář, který se má prohledávat. Zde je dobré přímo vybrat celý pevný disk, pokud si nejste jisti, kde všude přesně MP3 nahrávky máte. Program zobrazí ve výpisu, název souboru, jeho velikost a umístění. Plná verze produktu dokáže zobrazit i další vlastnosti souboru jako jsou frekvenci, bitrate a mnoho dalšího. Vzhledově je program docela přitažlivý. Pokud se však někomu jeho vzhled nelíbí je možno si jej přizpůsobit. Vybírat lze z mnoha přitažlivějších kabátků, které je možné si přímo stáhnout ze serveru www.215software.com, kde je ke stažení i přímo program MP3 Space Maker Pro. Oproti předešlým verzím byl znatelně vylepšen a posílen o doplňkové funkce jako je editace ID3 tagů, srovnávání souborů atd. Pro správný chod programu je potřeba mít alespoň operační systém Win95/98/ME/XP/2000, Pentium 133 a 32 MB RAM.

Program je možno si zaregistrovat a využívat jej jako plnou verzi. A však registrace něco stojí. Bohužel jeho cena je v porovnání s některými konkurenty zbytečně vysoká a pohybuje se kolem 15 dolarů. Volná verze se dá však bezproblémově používat a svoji službu určitě udělá.

Diskuze (1) Další článek: Tele2 sníží výrazně ceny, aby mohla konkurovat ADSL

Témata článku: MP3, Makro, Volná frekvence, Správný chod, Make, M/s, Space, Spa, Plná verze, Spáč


Určitě si přečtěte

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

** Jak uložit elektřinu z fotovoltaiky a větrných turbín ** Pomohou třeba staré autobaterie, nebo setrvačníky ** A pak tu jsou bizarní gravitační akumulátory velikosti mrakodrapu

Jakub Čížek | 254

Vyzkoušeli jsme TP-Link Deco P9: zajistí doma Wi-Fi díky drátům ve zdi

Vyzkoušeli jsme TP-Link Deco P9: zajistí doma Wi-Fi díky drátům ve zdi

** Nová generace Mesh Wi-Fi s propojením přes elektrické rozvody ** Lepší parametry a nižší cena než u předchůdce ** Aplikace zatím podporuje jen základní nastavení bez rozšířených funkcí

Tomáš Holčík | 23

České Rajče je stále plné dětských nahotin. Student pomocí A.I. analyzoval miliony fotek

České Rajče je stále plné dětských nahotin. Student pomocí A.I. analyzoval miliony fotek

** Rajče.net má odjakživa problémy s choulostivými fotkami dětí ** Student zlínské univerzity analyzoval jeho katalog ** Neuronová síť doposud prozkoumala 6 milionů snímků

Jakub Čížek, Filip Šedivý | 73Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu