MP3 Media Manager pro RIO v beta verzi ke stažení

18. ledna 2000
cvbcxvbcvb SDÍLET NA FACEBOOKU TWEETNOUT
Softwarová společnost Voquette přichází s programem Media Manager Beta 1.3, který je určen především pro bezpečnější chod MP3 přehrávače RIO.
Díky softwarové společnosti Voquette, která uvolnila betu Media Manageru, již dnes uživatelé MP3 přehrávače RIO mohou bezpečně provozovat přehrávání chráněné nahrávky mezi které zejména patří: Real Audio, WMA, Liquid Audio a mnoho dalších. Media Manager také podporuje systém Pre-Schedule (naplánování) daných nahrávek, které chceme z Internetu zkopírovat třeba v době naší nepřítomnosti. Verze 1.3 podporuje MP3 přehrávače Diamond RIO 300 a RIO 500 (ten je v této řade posledním modelem). S tímto novým programem může pracovat více jak půl miliónu uživatelů, kteří přehrávač RIO vlastní a kteří především chtějí zlepšit chod svého přehrávače. Tito uživatelé také mají k dispozici celou řadu nových hudebních zdrojů a radiových vysílání po Internetu. Voquette Media Manager nabízí velmi zajímavou utilitku – Web Audio, která dokáže zkopírovat z Internetu kdykoliv (i bez asistence uživatele) jakýkoliv hudební zdroj a to v podobě formátu MP3, streamovaného audio, Real Audia, WMA a dalších. Jako limitovanou akci společnost Voquette připravila pro prvních 10 000 uživatelů tento program plně zdarma, který je k dispozici přímo na www.voquette.com.

S použitím systému Automatic-Pull-and-Record, si mohou uživatelé sami naplánovat až celý den stahování hudebních zdrojů z Internetu. S využitím drag and drop jde celá věc velmi rychlým a snadným způsobem realizovat. Vše je nahráváno do tzv. playlistu, ze kterého lze později kdykoliv tyto skladby nahrát na harddisk, CD či přímo do MP3 hardwarového přehrávače. Podporované formáty, které lze takovýmto způsobem z Internetu stáhnout jsou: Real Audio, Windows Media Audio, MP3, CD audio, WAV a Midi.

K dispozici je také Voquette Media Manager Plus software upgrade, který obsahuje Text-To-Speeech engine. Tento speciální prográmek dokáže převést psaný text do hlasové podoby v audio-digitálním formátu s podporovanými programy Microsoft Word, e-mailových klientů a několika dalších textových editorů. Tato plusová verze je k dispozici za 29 dolarů. Společnost Voquette se také zaměřila na MiniDisc přehrávače a přehrávače podobného ražení. K těmto přehrávačům nabízí tzv. Voquette NetLink adapter, který velmi jednoduchým způsobem připojí daný přehrávač k PC či notebooku.

Pokud vlastníte MP3 přehrávač Diamond RIO 300 nebo 500, tak neváhejte a uvedený program využijte.

Váš názor Další článek: cvbcxvbcvb

Témata článku: Windows, MP3, Chráněné přehrávání, Liquid, Audio, Stažení, Textová podoba, Celý internet, Real, Notebooky v akci, Snadný upgrade, Adapter, MiniDisc, Midi, Rio, Stáž, Drop, Diamond, VerzeRockstar v remasterech GTA Trilogy zapomněl i ovládací prvky pro dotykové obrazovky

Rockstar v remasterech GTA Trilogy zapomněl i ovládací prvky pro dotykové obrazovky

Další týden a další věc, která se do finálních remasterů trojice dílů GTA neměla dostat.

Martin Nahodil
GTAKomentář
Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Chcete jednoduše ukázat známým fotky z dovolené a displej vašeho telefonu vám přijde malý? Promítněte si jej na obrazovku počítače, bez nutnosti kopírování nebo připojení přes kabel.

Jan Spěšný
SmartphoneWindows 10Android
Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

** Oproti Desítkám významně stouply hardwarové požadavky ** Windows 11 mají nový vzhled, ale výrazně narušují workflow. ** Potěší vyhledávání, multitasking i rychlejší aktualizace

Petr Urban
Windows 11Testy
Nová volitelná aktualizace systému Windows 10 opravuje 38 problémů
Karel Kilián
Windows UpdateAktualizaceWindows 10
Co se stalo v Sodomě? Zkáza biblických měst má reálný základ

Co se stalo v Sodomě? Zkáza biblických měst má reálný základ

** Podle Starého zákona zničil Bůh Sodomu za nezřízený život jejích obyvatel ** Nové výzkumy Comet Research Group ale dokazují, že zkáza biblických měst má reálný základ ** Navíc sdílí mnohé s tajemnou katastrofou na sibiřské Tunguzce

Jaroslav Petr
KatastrofyArcheologieHistorie
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály