Moderní bezplatné objednání taxi do 5 vteřin

(placená inzerce) Prosinec je plný horečných vánočních nákupů, firemních večírků a rodinných sešlostí. Přinášíme tip jak rychle, pohodlně a bez komplikací objednat vůz taxi.

Efektivní objednávání taxi je dnes možné nejen pro vlastníky chytrých telefonů, ale i jakéhokoliv zařízení, které disponuje připojením k internetu a internetovým prohlížečem. Největší pražská taxislužba AAA TAXI nabízí unikátní aplikaci napříč různými zařízeními pro rychlé, pohodlné a úsporné objednání vozů taxi.

Rychlé objednání

Uživatel těchto aplikací je schopen objednat taxi za 5 vteřin a přitom ušetřit na telefonním spojení. Nemusí totiž volat dispečerce, ani znát ulici. Aplikace automaticky rozpozná pozici uživatele podle signálu GPS, umístění WIFI či GSM buňky. Tu pak uživateli nabídne jako výchozí místo pro objednání a uživatel může rovnou objednávat.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Objednávka

Sledování přijíždějícího vozu

Velmi zajímavou funkcí těchto aplikací je mapové zobrazení aktuální pozice přijíždějícího taxi. Tak má uživatel, společně s aktuálním časovým údajem dojezdu, jasný přehled o zbývajícím čase do příjezdu jeho vozu taxi. Následně, po upozornění na přistavení vozu, může uživatel skrze aplikaci komunikovat s řidičem, za jak dlouho se na sjednaném místo dostaví.

Klepněte pro větší obrázek
Sledování jízdy

Ověření ceny před objednáním

V případě, že uživatel zadá i cílové místo svojí cesty, aplikace mu zobrazí orientační cenu. Tak si může snadno ověřit cenu jako na dispečinku AAA TAXI na telefonním čísle 14014. Mimo ověření ceny, aplikace umožňují zvolit i požadavky na přistavený vůz, jako jsou například přeprava zvířete, nekuřák, limuzína, velkoprostorový vůz či jazyky, kterými řidič disponuje.

Klepněte pro větší obrázek
Odhad ceny před objednávkou

Široká dostupnost

Aplikace AAA TAXI jsou dostupné nejen na operační systémy Android a iOS (Apple), ale i na jakoukoliv další platformu disponující připojením k internetu a internetovým prohlížečem. Aplikaci tedy můžete použít na mobilních telefonech, tabletech, laptopech ale i stolních PC. Majitelé Android zařízení aplikaci zdarma stáhnout na Google Play, majitelé iOS na Apple AppStore. Ostatní, včetně prvně zmíněných, si mohou aplikaci spustit ve webovém prohlížeči z adresy www.aaataxi.cz.

Klepněte pro větší obrázek

Rychlá a bezpečná služba

Spolu s nejrychlejším přistavením v Praze a velmi rychlým odvozem jsou mobilní aplikace AAA TAXI velmi užitečné, uspoří totiž čas i peníze. 1 200 smluvních řidičů AAA TAXI zajišťuje velmi rychlé přistavení (od 1 do 10 minut v Praze) a díky přednosti v jízdě po vyhrazených pruzích i rychleji přepraví Prahou. Objednání přes dispečink má další výhodu, můžete snadno reklamovat neshodu v ceně nebo najít ztracené věci ve voze. Další informace jsou dostupné na www.aaataxi.cz.
 

Další článek: Microsoft ještě před ukončením podpory XP opraví kritickou chybu

Témata článku: Taxi, Limuzína, Cílové místo, Řidič, GPS aplikace pro Android, Dostupné místo, Mode, Časový údaj, iOS, Aaa, Stolní PC, Apple.com, Objednávání, Jasný přehled, Vteřina, Mobilní objednávání, Dostupný signál, Zbývající čas, Apple AppStore, Stolní pc na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

** Klasický počítač bezchybně zpracuje bit po bitu dat ** Mozek si realitu naopak spíše představuje a chybuje ** Teď se tím baví internet u další optické iluze

Jakub Čížek | 33

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

** Je to velké jako Raspberry Pi ** Ale je to až o několik řádů rychlejší ** Dorazil nám exotický Google Coral s akcelerátorem Edge TPU

Jakub Čížek | 18

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Dnes proběhla další velká prezentační akce Applu, na které došlo k odhalení nových iPhonů a dalších novinek. Událost jsme sledovali online, a tak se můžete podívat na chronologický zápis těch nejdůležitějších informací.

David Polesný | 136Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF