Moderní bezplatné objednání taxi do 5 vteřin

(placená inzerce) Prosinec je plný horečných vánočních nákupů, firemních večírků a rodinných sešlostí. Přinášíme tip jak rychle, pohodlně a bez komplikací objednat vůz taxi.

Efektivní objednávání taxi je dnes možné nejen pro vlastníky chytrých telefonů, ale i jakéhokoliv zařízení, které disponuje připojením k internetu a internetovým prohlížečem. Největší pražská taxislužba AAA TAXI nabízí unikátní aplikaci napříč různými zařízeními pro rychlé, pohodlné a úsporné objednání vozů taxi.

Rychlé objednání

Uživatel těchto aplikací je schopen objednat taxi za 5 vteřin a přitom ušetřit na telefonním spojení. Nemusí totiž volat dispečerce, ani znát ulici. Aplikace automaticky rozpozná pozici uživatele podle signálu GPS, umístění WIFI či GSM buňky. Tu pak uživateli nabídne jako výchozí místo pro objednání a uživatel může rovnou objednávat.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Objednávka

Sledování přijíždějícího vozu

Velmi zajímavou funkcí těchto aplikací je mapové zobrazení aktuální pozice přijíždějícího taxi. Tak má uživatel, společně s aktuálním časovým údajem dojezdu, jasný přehled o zbývajícím čase do příjezdu jeho vozu taxi. Následně, po upozornění na přistavení vozu, může uživatel skrze aplikaci komunikovat s řidičem, za jak dlouho se na sjednaném místo dostaví.

Klepněte pro větší obrázek
Sledování jízdy

Ověření ceny před objednáním

V případě, že uživatel zadá i cílové místo svojí cesty, aplikace mu zobrazí orientační cenu. Tak si může snadno ověřit cenu jako na dispečinku AAA TAXI na telefonním čísle 14014. Mimo ověření ceny, aplikace umožňují zvolit i požadavky na přistavený vůz, jako jsou například přeprava zvířete, nekuřák, limuzína, velkoprostorový vůz či jazyky, kterými řidič disponuje.

Klepněte pro větší obrázek
Odhad ceny před objednávkou

Široká dostupnost

Aplikace AAA TAXI jsou dostupné nejen na operační systémy Android a iOS (Apple), ale i na jakoukoliv další platformu disponující připojením k internetu a internetovým prohlížečem. Aplikaci tedy můžete použít na mobilních telefonech, tabletech, laptopech ale i stolních PC. Majitelé Android zařízení aplikaci zdarma stáhnout na Google Play, majitelé iOS na Apple AppStore. Ostatní, včetně prvně zmíněných, si mohou aplikaci spustit ve webovém prohlížeči z adresy www.aaataxi.cz.

Klepněte pro větší obrázek

Rychlá a bezpečná služba

Spolu s nejrychlejším přistavením v Praze a velmi rychlým odvozem jsou mobilní aplikace AAA TAXI velmi užitečné, uspoří totiž čas i peníze. 1 200 smluvních řidičů AAA TAXI zajišťuje velmi rychlé přistavení (od 1 do 10 minut v Praze) a díky přednosti v jízdě po vyhrazených pruzích i rychleji přepraví Prahou. Objednání přes dispečink má další výhodu, můžete snadno reklamovat neshodu v ceně nebo najít ztracené věci ve voze. Další informace jsou dostupné na www.aaataxi.cz.
 

Další článek: Microsoft ještě před ukončením podpory XP opraví kritickou chybu

Témata článku: Taxi, Apple.com, Stolní PC, Objednávání, Limuzína, Cílové místo, Jasný přehled, Zbývající čas, Mobilní objednávání, Řidič, GPS aplikace pro Android, Aaa, Časový údaj, Mode, Dostupný signál, Apple AppStore, Vteřina, iOS, Dostupné místo, Stolní pc na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Finanční správa tento měsíc spustí Moje Daně. Přiznání má být hračka
Lukáš Václavík
eIdentitaČeskoeGovernment
Dostali jste nový počítač? Tohle s ním udělejte, než ho začnete používat

Dostali jste nový počítač? Tohle s ním udělejte, než ho začnete používat

** Každý nový počítač si zaslouží počáteční péči ** Odinstalujte bloatware a nezapomeňte na vhodné nastavení ** Poradíme, jak se o počítač s Windows 10 postarat

David Polesný, Stanislav Janů | 75

David PolesnýStanislav Janů
PočítačeNotebooky
Pozor na tyto doplňky pro Chrome a Edge. Mohou obsahovat malware, varuje Avast
Jakub Čížek
MalwareProhlížeče
Elon Musk už není nejbohatší na světě. Během jediného dne přišel o 324 miliard korun
Karel Kilián
Jeff BezosTesla MotorsElon Musk
Avast Omni: Krabička, která vám hackne síť a promění se v unikátní antivirus

Avast Omni: Krabička, která vám hackne síť a promění se v unikátní antivirus

** Počítač dnes ochrání kdejaký antivirus ** Drobná krabička Omni se postará rovnou o celou domácí síť ** Bude ji odposlouchávat, analyzovat a blokovat útoky

Jakub Čížek | 120

Jakub Čížek
AntivirusIoT
Vodafonu se zhroutila kabelovka. Síť bývalého UPC má výpadky
Lukáš Václavík
VodafoneUPC