Microsoft | Prohlížeče | Edge

Mobilní Edge se připravuje. Naučil se synchronizovat data i do nové desktopové verze

Microsoft se připravuje na brzké oficiální spuštění nové verze svého prohlížeče Edge pro počítače a tak provádí změny i v mobilní verzi. V rámci její betaverze je nově možné si synchronizovat svá data právě s verzí Edge postavené na Chromiu.

Nový Edge vychází pro počítače již 15. ledna a tak se Microsoft snaží, aby bylo vše v den spuštění plně funkční. V rámci betaverze své aplikace pro Android tak nyní přinesl možnost synchronizace dat s právě novou desktopovou verzí namísto staré. Po přepnutí se tak již data nebudou odesílat do staré verze, která je předinstalovaná v rámci Windows 10, ale do nové postavené na Chromiu.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek 
Edge na mobilu v betaverzi již umožňuje synchronizaci dat do nového desktopového prohlížeče.

Ta je nyní dostupná v rámci betaverze pro Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7 a i macOS, chystá se přitom verze i pro Linux. Přináší zbrusu nový prohlížeč postavený na Chromiu stejně, jako je například konkurenční Opera či přímo prohlížeč Chrome. S novým Edgem tak pravděpodobně odpadne klasický problém, který nastával v minulosti, kdy se některé webové stránky nevykreslovaly korektně.

Jak vypadá nový Edge pro počítače? Podívejte se:

Zdroj: Windows Central

Diskuze (11) Další článek: Sonos čelí kritice za svůj výměnný program. Staré reproduktory nelze prodat, ale jen rozebrat a sešrotovat

Témata článku: Software, Microsoft, Windows, Internet, Prohlížeče, Operační systémy, Android, Windows 10, Edge, Chrome, Linux, Mobilní aplikace, Windows 7, macOS, Opera, Windows 8, Betaverze, Chromium, Data, Windows Central, Rámec, Počítač, Verze, Synchronizace, Prohlížeč


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky