PR články

Mobilní aplikace pro správu financí - poskytnou vám přehled o půjčkách i nákupech

Kreditní a debetní karty nám usnadňují život každý den. Nemusíme se trápit se složenkami, nosit s sebou bankovky a mince, natož pak přepočítávat, zda nás u pokladny náhodou neošidili.
Freedomz / Shutterstock.com
Mobilní aplikace pro správu financí - poskytnou vám přehled o půjčkách i nákupech | Freedomz / Shutterstock.com

Jediné, co potřebujeme, je karta a online bankovnictví a pak už se vše zařídí v podstatě samo. Kvůli jednoduchému placení však spousta lidí ztrácí přehled o svých financích. 

Všude bez problému zaplatí vše, co si přehodí do nákupního košíku, a až přijdou domů, tak zjistí, že jim na účtě nezbývá dostatek financí na běžné výdaje. V mnoha případech se pak jako jediné řešení nabízí rychlá půjčka, která sice má potenciál jednorázově vyvážit rozpočet, ale dlouhodobý přehled o vašich financích vám rozhodně neposkytne.

Snaha o to, abyste si udělali pořádek ve svých financích, musí přijít především z vaší strany. Můžete na to jít staromódně a všechny výdaje si sepisovat na kus papíru, nebo se k tomu postavit moderně a spolehnout se na mobilní aplikaci určenou ke správě financí. Existuje jich hned několik, my jsme však vybrali ty nejlepší, které vám v následujících řádcích představíme.

1. Spendee

Klepněte pro větší obrázek

První aplikací, kterou vám dnes ukážeme, je Spendee. Jedná se o výtvor českých vývojářů, kterému se podařilo zazářit i ve světě. A není divu, svým uživatelům nabízí krásný souhrn jejich příjmů a výdajů prostřednictvím přehledných grafů a možností organizace různých druhů plateb. Aplikaci lze navíc propojit s bankovním účtem, abyste do ní platby nemuseli zadávat ručně, a také ji sdílet s ostatními členy domácnosti.

2. eÚčty.cz

Klepněte pro větší obrázek

Další aplikací pro správu financí, kterou mají opět na svědomí zlaté české ručičky, jsou eÚčty. Hlavními důvody, proč si spousta uživatelů volí tuto variantu, je používání zdarma a naprostá anonymita - při vytváření účtu totiž nemusíte uvádět váš osobní email. Aplikaci navíc můžete spravovat jak přes mobil, tak přes počítač. A když odešlete pozvánku ostatním členům vaší domácnosti, mohou se na správě rozpočtu podílet spolu s vámi.

3. Wallet

Klepněte pro větší obrázek

Poslední, opět českou, aplikací, kterou si dnes představíme, je Wallet. Poskytuje podobné funkce jako výše zmíněný nástroj Spendee, takže můžete počítat s přehledným grafickým zpracováním a možností spárování s vaším bankovním účtem. Kromě toho nabízí možnost tvorby různých rozpočtů, plánování výdajů a také sepisování nákupního seznamu. Zabijete tak více než jednu mouchu jednou ranou.

Další článek: Starosti miliardářů: Bill Gates se pochlubil, že si koupil Porsche Taycan. Elon Musk je zklamaný

Témata článku: PR články


Určitě si přečtěte

Galerie: Podívejte se na čínský Linux, se kterým to na svých PC zkusil i Huawei

Galerie: Podívejte se na čínský Linux, se kterým to na svých PC zkusil i Huawei

** Huawei se loni dostal do křížku s USA ** Začal to proto zkoušet s konkurenčním operačním systémem ** Jmenuje se Deepin a před pár dny se dočkal nové verze

Jakub Čížek | 37

49" monitor Philips 499P9H: Ať je vám doma lépe než v kanceláři

49" monitor Philips 499P9H: Ať je vám doma lépe než v kanceláři

** Nezvykle protáhlý rozměr odpovídá dvěma monitorům vedle sebe ** Barevné podání a podpora G-Sync míří nad kancelářské nasazení ** Vestavěná kamera umí přihlašování ve Windows

Tomáš Holčík | 29

Proč byste měli rozmazávat SPZ aut na fotkách, které vystavujete na web

Proč byste měli rozmazávat SPZ aut na fotkách, které vystavujete na web

** Na fotkách aut nahraných na web je dobré rozmazat SPZ ** Značku dokáže z obrázku přečíst Google i Facebook ** SPZ může naplnit podstatu osobního údaje

Karel Kilián | 75


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 24 PC zdrojů

Jak využít umělou inteligenci

10 špičkových sluchátek s ANC

Playstation 5 vs Xbox Series X