Tak o tom jsem teda ještě neslyšel... Alergie na orgasmus... No tak snad už to má ok. Chtěl bych se tu ostatních chlapů zeptat, zda máte někdo zkušenost s léčbou špatné erekce a co vám na to případně pomáhá?
No je to celkem zvláštní a rozhodně bych mu to teda nezáviděl no... V dnešní době už se snad ani není potřeba se špatnou erekcí trápit. To už stačí si jen vybrat ty správné prášky na erekci a je po problému nebo ne?
No to asi stačí vybrat ty správné prášky na erekci. Ale jak je vybrat? Jak mám vybrat ty správné?
Já si vybral prášky na erekci, které jsou kombinací účinných bylin https://supererekce.cz/3-lang... Ale jinak, ať už jsou z čeho chtějí, tak prostě fungují. A to bylo pro mě hlavní. Zase mi to prostě bez problémů funguje a to bylo pro mě nejdůležitější.
Takze ho nevyliecili, iba mu nasli antihistaminikum, ktore mu zabera a bude ho zrat do konca zivota.
Asi by to šlo řešit i chirurgicky, ale to by asi nikdo dobrovolně nechtěl? 😉
Potvrďte prosím přezdívku, kterou jsme náhodně vygenerovali, nebo si zvolte jinou. Zajistí, že váš profil bude unikátní.
Tato přezdívka je už obsazená, zvolte prosím jinou.