Sociální sítě | Mikýřova úžasná pouť internetem

Mikýřova úžasná pouť internetem: Svět směšných

Mikýřova úžasná pouť internetem: Svět směšných

Nedávno jsme na Živě představili Mikýřovu úžasnou pouť internetem a čekali jsme na odezvu. Reakce jsou tak pestré, jak je Mikýř kontroverzní:

Tentokrát se kluk, který si hraje na hvězdu, ponořil do světa „úspěšných“. Tedy oni se prezentují jako Svět úspěšných, ale když se podíváte pod pokličku… Vystupují jako motivátoři, ale jejich vlastní firmy úspěšné nejsou. Slibují nesplnitelné, jejich zbraní jsou blbé motivační citáty a špatně zvládnutý TikTok.

Enjoy.

Diskuze (11) Další článek: Čeština v Ubuntu je ohrožena, komunita přišla o překladatele

Témata článku: Video, Sociální sítě, Internet, TikTok, Zbraně, Mikýřova úžasná pouť internetem, Mikýř, Směšný, Svět, Hvězda, Poklička, PouťOhromující růst Realme o 4104 procent. Značka už je v TOP 4 v Česku, Řecku i ve Slovinsku

Ohromující růst Realme o 4104 procent. Značka už je v TOP 4 v Česku, Řecku i ve Slovinsku

Producent chytrých mobilních telefonů realme pokračuje v úspěšném tažení. Za 12 měsíců od vstupu na český trh se vypracoval do TOP 4 nejdodávanějších značek u nás a dle dat výzkumné společnosti Canalys vykázal ohromující meziroční nárůst o 4104 procent. Značce realme se daří i v Řecku a ve Slovinsku.

tisková zpráva
25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

Jaromír PukMarek Čech
Filmy, které musíte vidět