Microsoft | Windows 10

Microsoft vydal doplněk do Chromu, který historii procházení promítne do Windows Timeline

Windows Timeline je součástí desítek již od loňské jarní aktualizace, prozatím ji ale podporuje poměrně málo aplikací. Jednou z takových je i Edge, poněvadž ale nepatří zrovna mezi používané prohlížeče, Microsoft nyní vydal oficiální doplněk pro Chrome, který umožní synchronizovat si svou historii procházení s počítačem.

Doplněk Web Activities po nainstalování do Chromu nenabízí téměř žádné nastavení, umožňuje ale po přihlášení do vašeho Microsoft účtu odesílat historii procházených stránek do Windows Timeline. Díky tomu se historie ukáže na všech vašich synchronizovaných zařízeních, tedy v dalších počítačích s Windows 10, kde jste pod stejným účtem přihlášení či na telefonech s Androidem v rámci Microsoft launcheru.

Podle nejrůznějších úniků to navíc vypadá, že Timeline bude dostupná i skrze webové rozhraní, přístup ke své historii tak teoreticky budeme mít odkudkoliv.

Doplněk můžete stahovat z Chrome Webstore.

Jak funguje Windows Timeline?

Diskuze (9) Další článek: Odborníci navrhli vybudovat těžební základnu uvnitř asteroidu

Témata článku: Software, Historie, Cloud, Microsoft, Windows, Windows 10, Android, Chrome, Procházení, Timeline, Window, Chrome Webstore, Microsoft Launcher, Nainstalování, Přihlášení


Určitě si přečtěteAktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu