Microsoft přijímá nové testery bezpečnostních záplat

Novým směrem se v Redmontu začíná ubírat systém testování bezpečnostních záplat. Důvěryhodní a pečlivě vybraní uživatelé budou mít možnost vyzkoušet v rámci programu Security Update Validation Program nově vznikající bezpečnostní záplaty ještě před jejich oficiálním zveřejněním a případně zpět reportovat potenciální problémy.

Řady testerů opravných balíčků (a pravděpodobně i bezpečnostních aplikací) by měli rozšířit především lidé ze společností, které úzce spolupracují s Microsoftem. Důvod je jednoduchý – jedná se o testování neveřejných a hlavně často neodladěných oprav, které by neměly prosáknout na veřejnost. Pro testování jsou účastníkům připraveny speciální postupy a pokyny.

Microsoft si od této nové iniciativy slibuje zkvalitnění procesu testování a také zvýšení rychlosti zveřejňování připravovaných záplat.

Zdroj: ZDNet

Témata článku: Microsoft, Záplata, Jednoduchá oprava, Pokyn, Speciální postup

Určitě si přečtěte

Budoucností Windows 10 je Fluent Design. Takto bude jednou vypadat celý systém

Budoucností Windows 10 je Fluent Design. Takto bude jednou vypadat celý systém

** Fluent Design je vzhled, do kterého postupně Microsoft převleče celý systém ** Staví na průhlednosti a velkých plochách ** Do Windows 10 se z části dostane už zítra při vydání podzimní aktualizace

Včera | Stanislav Janů | 84


Aktuální číslo časopisu Computer

Nový seriál o programování elektroniky

Otestovali jsme 17 bezdrátových sluchátek

Jak na nákup vánočních dárků ze zahraničí

4 tankové tiskárny v přímém souboji