Microsoft přidá do Skypu podporu záznamů, vyjde tak vstříc streamerům

Komunikátor Skype konečně dostane dlouho požadovanou funkci záznamu hovorů. Tu bylo nutné zajišťovat aplikacemi třetích stran, namátkou vyberme třeba Xsplit, Wirecast či Vmix. Až nyní se ale Microsoft rozhodl vše zjednodušit a povolit oficiální integraci. Ostatně už bylo načase, komunikátory jako Google Hangouts či Zoom tento prvek podporují už nějakou dobu.

Majitelé programu Skype na operačních systémech Windows 10 a MacOS tak budou moci zaznamenávat své hovory a videohovory, pokud přepnou do režimu Content Creators, což je nová verze Skypu, navržená pro streamery, blogery a další tvůrce online obsahu. Můžete si vybrat ten software, který vám vyhovuje a Microsoft konečně povolí integraci přímo do Skypu.

Podle Microsoftu by měli streameři mít možnost také živě vysílat své hovory přes Skype na portálech YouTube a Twitch. Poprvé se integrace představí na chystané akci NAB v Las Vegas, do rukou veřejnosti se pak dostane v létě letošního roku.

Diskuze (10) Další článek: První luxusní vesmírný hotel chce přivítat hosty již v roce 2022. Kolik bude stát jedna noc?

Témata článku: Software, Microsoft, Web, Internet, Sociální sítě, YouTube, Skype, Google Hangouts, Podpora, Integrace, NAB, Las Vegas, Hovor, Nová verze, Požadovaná funkce, Operační systém, Letošní rok, Zoom, Komunikátor, Třetí strana, Záznam

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Test 6 odolných telefonů a 22 powerbank

Srovnání technologií QLED a OLED

Měřte své sportovní výkony

Sady pro chytrou domácnost