Microsoft | Evropa | Microsoft Store

Microsoft otevře svůj první evropský kamenný obchod. Bude mít tři patra a 2000 čtverečních metrů

Microsoft oznámil, že 11. července otevře v Londýně svůj první kamenný obchod v Evropě. Zákazníci ho najdou na náměstí Oxford Circus, na křižovatce ulic Regent Street a Oxford Street, kde sídlí mnoho prodejen významných světových značek.

Své produkty a výrobky bude nabízet na ploše větší než 2000 metrů čtverečních ve třech patrech. Váhající zákazníci pak jistě ocení fakt, že nedaleko – o pouhých sto metrů dál do ulice Regent Street – se nachází i prodejna Apple Store.

V obchodě se nebude jen prodávat

Microsoft hodlá prostory využít nejen k prodeji, ale chce v nich nabídnout také interaktivní zóny s video stěnami, komunitní divadlo a pořádat bezplatné celoroční workshopy či vzdělávací akce. Zákazníkům bude na místě k dispozici technická podpora Answer Desk, na kterou se budou moci obrátit se svými problémy.

Na prodejně si bude možné prohlédnout a vyzkoušet hardwarová zařízení, jako jsou herní konzole Xbox, notebooky Surface, brýle pro virtuální realitu HoloLens a další produkty nejen z dílky redmondské firmy. Zvědavci tak na vlastní oči budou moci otestovat a zažít nejnovější technologie, produkty a služby od Microsoftu i jeho partnerů.

Stovka zaměstnanců k vašim službám

„Tento obchod je navržen tak, aby navázal spojení s místní komunitou, zákazníky a firmami a představuje jedinečný způsob, jak naplnit naše poslání posílit každého člověka a organizaci na světě, aby dosáhl lepších výsledků.“ uvádí firma na blogu.

Microsoft pracuje na otevření obchodu v Londýně už mnoho let. Z inzerátů s nabídkou pracovních pozic a dalších zpráv vyplývá, že najal pro svou prodejnu více než stovku zaměstnanců.

Diskuze (13) Další článek: AverMedia umí externím boxem zaznamenávat hry až ve 240 FPS

Témata článku: Microsoft, Evropa, Microsoft Store, Velká Británie, Xbox, HoloLens, Obchod, Stovka zaměstnanců, Čtvereční metr, Regent, Zákazníci, Prodejna, Londýn, Apple Store, Kamenný obchod, TRI, Metr, Patro


Určitě si přečtěte

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 7

Nový Edge je opravdu Chrome! Prohnali jsme prohlížeče benchmarky i vlastním unikátním testem

Nový Edge je opravdu Chrome! Prohnali jsme prohlížeče benchmarky i vlastním unikátním testem

** Nový Edge je postavený na Chromiu ** Prohnali jsme ho benchmarky a srovnali s ostatními ** Potvrdily nám, že je prakticky stejný jako Chrome a Opera

Jakub Čížek | 65

USA rozdávají chudým dotované telefony s Androidem. Jsou z Číny a plné virů

USA rozdávají chudým dotované telefony s Androidem. Jsou z Číny a plné virů

** Chudí Američané mohou dosáhnout na dotovaný mobil ** Jeden takový rozdává třeba tamní Virgin Mobile ** Má to jeden háček. Je prošpikovaný malwarem

Jakub Čížek | 42Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky