"Ask Bill [Gates] why the string in [MS-DOS] function 9 is terminated by a dollar sign. Ask him, because he can't answer. Only I know that."Gary Kildall, Digital Research
Microsoft: Setting back computer industry for 43 years in a row!
4x Wozniak, Kolesa, Hippie, přísná účetní a nějaký mladík... asi brigádník. Pěkný začátek 🙂
Začínal jak začínal. Pak si ten brejlatej strejc Bill Gates přestal u jeho vykradeného MS-DOS (MS jako MicroSoft) brát servítky, uplácel kde mohl (dnes si hraje na filantropa, který zachraňuje celý svět, vlastně ne, pouze ty přemnožené části, jednou bude mít na hrobě suchý klozet a stříkačku - bojoval proti AIDS). Pokračoval u Windows, kdy v1.0 totální propadák, v2.0 jakbysmet, až okopírovaná (Jablíčko, OS/2) v3.0 se konečně chytila a průlom dokončily sice padavé (takový Eintopf, 16-bit a 32-bit programy, MS-DOS v okně, ovladače bůhví odkud ...), ale líbivé Winy95. Přiznejme si, že pozdější nápad s NT a Windows2000 BYL LEPŠÍ. V mém případě první OS, na které se skutečně dalo střihat video bez "násilí".
Tolko klamstiev, demagogi a poloprávd pokope som dávno neprečital.
Prosím tě drž už hubu a nekomentuj každý článek jak totální nerd.
Máš v tom zmatek, Windows NT existovaly před Windows 95.
"Microsoft pro něj zajistil DOS" - to je formulace hodná diplomata.
tak to je samozrejme ze zacinal v dobe kdy nebyli pocitace bezne kdyz mezi lidi je zacal dostavat az apple od kteryho pak MS okopiroval co mohl 😀
Však DOS byl také kradený.
A já myslel, že to Jobs kradl. Počkat... Ano, Jobs kradl!
Hodně se pleteš, v GUI byl Bill naprosto bezradný, okna mu dělala problém do té míry, že se o multitaskingu vůbec nedalo hovořit (do v3.0 žádný prakticky nebyl, ne u Windows). Kopíroval a tvrdě, podváděl nejen Jablíčko, ale i Xerox (OS/2). Kdo začne jako zloděj, už jím zůstane. Navíc sám přiznal, jak sprostý byl na zaměstnance, prostě pruďák co si až mnohem později uvědomil (možná to jen hraje), jaký hajzl byl.
Co ma spolecneho gui s multitaskingem? Co ma spolecneho Xerox s OS/2?
Hodně, byl v koncích v obou případech. Smím se zeptat kolik ti je, ty jsi to nezažil viď? Jeho krám neuměl ani více oken najednou, ani multitasking. Byla to ubohá nástavba přejímající všechny vlastnosti MS-DOS, až do verze 3.0, kde už pochopil, co okopíroval. Nastuduj si.> Xerox a OS/S byly MS vykrádány (často mimo licenci) stejně jako OS od Jablíček, člověče, ty vůbec nemáš znalosti. Čao.
Jsi docela zmateny.
Od Xeroxu kopiroval každý. Oni totiž zjednodusene receno V XEROXU VYMYSLELI UPLNE VSECHNO A NEJDRIV.MP
Vymysleli neco a to neco bylo na urovni 70. let
jenze to neumeli pouzit, apple to pouzit umel a MS pak jen kradl hotove reseni applu
Potvrďte prosím přezdívku, kterou jsme náhodně vygenerovali, nebo si zvolte jinou. Zajistí, že váš profil bude unikátní.
Tato přezdívka je už obsazená, zvolte prosím jinou.