Software | Flight Simulator

Microsoft Flight Simulator: Podívejte se na akrobatický průlet nad Prahou

Microsoft v týdnu představil svůj dlouho očekávaný Flight Simulator a YouTube se už plní prvními ukázkami od herní komunity. Najdete tam přelety nad hromadou slavných měst a RobinPM100 se zalétl podívat i nad Prahu, kde v malém letounu prováděl drobnou akrobacii nad Vltavou.

Z videa je patrné, jak si v Microsoftu dali záležet na detailech, odlesku vodní hladiny a také modelech budov, které už připomínají 3D pohled třeba z Mapy.cz nebo Mapy Google. Když se zároveň podíváte na mosty, na některých tu a tam projede auto.

Letecký simulátor potřebuje k plnému zážitku špičkové herní železo a více než 100 GB volného místa, byla by to tedy zajímavá příležitost pro Nvidii a její streamovací herní platformu GeForce Now. Nelze než doufat, že se obě společnosti domluví, Flight Simulator se tam skutečně objeví a průlet nad Prahou si budeme moci užít i na běžném laptopu.

Diskuze (31) Další článek: Sony představilo velmi úsporné GPS přijímače (nejen) pro chytré hodinky

Témata článku: Software, YouTube, Microsoft, Hry, Česko, Nvidia, Praha, GeForce Now, Flight Simulator, Simulator, Google mapy, Komunita, Vltava, Flight, Průlet

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test fitness náramků

Levné záložní zdroje

Jak si zabezpečit domov

Nejlepší monitory na trhu