Microsoft | Hry | Flight Simulator

Microsoft Flight Simulator 2020 zahájí koncem července beta testování

Vývoj Flight Simulatoru 2020, nejočekávanější novinky v segmentu simulátorového létání, dosáhl dalšího důležitého milníku. 9. července byla vydána pátá alfa verze (sestavení 1.5.4.0) a jako další má následovat uzavřené beta testování.

V poznámkách k zatím poslednímu testovacímu sestavení se opakovaně objevuje slovo „polish“ – vývojáři tedy především „leštili“ a vylepšovali. Stávající verze má primárně sloužit k vychytání chyb a získání zpětné vazby od uživatelů.

Blíží se uzavřená beta

Jednou z novinek připravovaného simulátoru mají být vylepšené efekty, které mají vzbuzovat realističtější dojem z celé hry. Aktualizovaly se například parametry motorů a vrtulí, upravovalo se chování letadel „napříč všemi rovinami“ a zejména jejich letová dynamika. Opraveny byly i některé dosud objevené chyby.

Nejzásadnější informací však je, že 30. července začne uzavřené beta testování Microsoft Flight Simulatoru 2020. Pokud nepatříte k alfa testerům, kteří dostanou přístup automaticky, možná vás bude zajímat, jak získat pozvánky do této zkušební fáze.

Je to v podstatě jednoduché: stačí se na oficiálních stránkách zaregistrovat a doufat, že vás Microsoft vybere. Pozvánky by měly být rozesílány v následujících týdnech, nicméně konkrétní termín ani způsob výběru nebyl publikován

Microsoft Flight Simulator 2020

Na 23. července má Microsoft naplánovanou akci, během které chce údajně prezentovat ukázky z chystaného simulátoru. Je poměrně pravděpodobné, že během ní mimo jiné oznámí i oficiální termín uvolnění finální verze.

K hraní nejnovější verze leteckého simulátoru budete potřebovat přiměřeně výkonný počítač a hodně volného prostoru na pevném disku – hra údajně vyžaduje asi 150 GB místa. Vydání Microsoft Flight Simulatoru 2020 je plánováno na konec tohoto roku. Hra bude k dispozici pro počítače s operačním systémem Windows 10 a konzole Xbox.

Diskuze (15) Další článek: Testovací vzorky serverových procesorů AMD Epyc s architekturou Zen 3 mají 64 jader na frekvencí 3 GHz

Témata článku: Microsoft, Hry, Létání, Xbox, Simulátor, Flight Simulator, Simulator, Beta, Flight, Testování, TES, Konec července, Beta testování, Červenec, Počítač, Červeň, Hry pro PC na Heureka.czSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Velký srovnávací test kamer do auta. Koupíte už za pár stovek, ale vyplatí se připlatit

Velký srovnávací test kamer do auta. Koupíte už za pár stovek, ale vyplatí se připlatit

Za čelními skly mnoha vozidel lze v posledních letech čím dál častěji kromě očí samotného řidiče spatřit i jedno oko navíc. Patří autokameře, která slouží jako svědek při případných nehodách. Otestovali jsme osm z nich v oblíbené cenové relaci mezi dvěma a čtyřmi tisíci korun.

Jan Spěšný
SrovnáníKamera
Nandali jste to Putinovi? Rusko zveřejnilo IP adresy, které se zapojily do obřího DDoS. Možná je tam i ta vaše

Nandali jste to Putinovi? Rusko zveřejnilo IP adresy, které se zapojily do obřího DDoS. Možná je tam i ta vaše

** Zapojte se do útoků, lákají lidé na Twitteru ** Mnohé weby Moskvy skutečně nejedou ani v Rusku ** Pozor na podvodníky, toto je příležitost pro phishing

Jakub Čížek
KyberválkaRusko
25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

Jaromír PukMarek Čech
Filmy, které musíte vidět
Samohybná houfnice CAESAR zasáhla projektilem Excalibur cíl vzdálený 46 km. To je dělostřelecký rekord

Samohybná houfnice CAESAR zasáhla projektilem Excalibur cíl vzdálený 46 km. To je dělostřelecký rekord

** Raytheon a Nexter použili houfnici CAESAR k testu naváděné dělostřelecké munice s prodlouženým dostřelem Excalibur ** Při této zkoušce zasáhla dotyčná munice dva cíle ve vzdálenosti přesahující 46 kilometrů ** To je nový rekord pro palbu dělostřeleckého systému

Stanislav Mihulka
RekordyZbraněArmáda