Microsoft | Hry | Flight Simulator

Microsoft Flight Simulator 2020 zahájí koncem července beta testování

Vývoj Flight Simulatoru 2020, nejočekávanější novinky v segmentu simulátorového létání, dosáhl dalšího důležitého milníku. 9. července byla vydána pátá alfa verze (sestavení 1.5.4.0) a jako další má následovat uzavřené beta testování.

V poznámkách k zatím poslednímu testovacímu sestavení se opakovaně objevuje slovo „polish“ – vývojáři tedy především „leštili“ a vylepšovali. Stávající verze má primárně sloužit k vychytání chyb a získání zpětné vazby od uživatelů.

Blíží se uzavřená beta

Jednou z novinek připravovaného simulátoru mají být vylepšené efekty, které mají vzbuzovat realističtější dojem z celé hry. Aktualizovaly se například parametry motorů a vrtulí, upravovalo se chování letadel „napříč všemi rovinami“ a zejména jejich letová dynamika. Opraveny byly i některé dosud objevené chyby.

Nejzásadnější informací však je, že 30. července začne uzavřené beta testování Microsoft Flight Simulatoru 2020. Pokud nepatříte k alfa testerům, kteří dostanou přístup automaticky, možná vás bude zajímat, jak získat pozvánky do této zkušební fáze.

Je to v podstatě jednoduché: stačí se na oficiálních stránkách zaregistrovat a doufat, že vás Microsoft vybere. Pozvánky by měly být rozesílány v následujících týdnech, nicméně konkrétní termín ani způsob výběru nebyl publikován

Microsoft Flight Simulator 2020

Na 23. července má Microsoft naplánovanou akci, během které chce údajně prezentovat ukázky z chystaného simulátoru. Je poměrně pravděpodobné, že během ní mimo jiné oznámí i oficiální termín uvolnění finální verze.

K hraní nejnovější verze leteckého simulátoru budete potřebovat přiměřeně výkonný počítač a hodně volného prostoru na pevném disku – hra údajně vyžaduje asi 150 GB místa. Vydání Microsoft Flight Simulatoru 2020 je plánováno na konec tohoto roku. Hra bude k dispozici pro počítače s operačním systémem Windows 10 a konzole Xbox.

Diskuze (15) Další článek: Testovací vzorky serverových procesorů AMD Epyc s architekturou Zen 3 mají 64 jader na frekvencí 3 GHz

Témata článku: Microsoft, Hry, Létání, Xbox, Simulátor, Flight Simulator, Testování, Červeň, Červenec, Flight, Beta testování, Beta, Počítač, Konec července, TES, Simulator, Hry pro PC na Heureka.cz