Microsoft | Aktualizace | Flight Simulator

Microsoft Flight Simulator 2020 se dočkal první opravy. Řeší problémy s instalací a spuštěním hry

18. srpna byly zahájeny prodeje patrně nejlepšího leteckého simulátoru současnosti – Microsoft Flight Simulator 2020. Bohužel část hráčů se místo poletování nad povrchem virtuální zeměkoule potýkala s problémy s instalací a spuštěním hry. Server Windows Report informuje, že Microsoft vydal záplatu, která by potíže měla vyřešit.

Počet hráčů, kterým nový Flight Simulator nešel nainstalovat nebo spustit, se dle odhadů pohyboval v řádech tisíců. Vývojáři minulý týden reagovali a slíbili vydání opravy. Ta byla nakonec uvolněna ve čtvrtek 3. září a lze ji stáhnout z oficiálních stránek hry.

Opravený Flight Simulator

Hned v úvodu je vhodné podotknout, že aktualizace obsahuje pouze opravy nahlášených chyb. Nepřináší tedy žádný nový obsah ani vylepšení. Řeší například situaci, kdy se instalační proces zastavil během rozbalování balíčků či došlo k jeho přerušení z důvodu, že místní uživatelský účet obsahoval znaky jiné než ASCII.

Opravena byla prázdná přihlašovací obrazovka, která se občas ukazovala, a padání aplikace, jež následovalo po odpojení různých periferií. Další opravy proběhly v rámci správce obsahu, kde by se již neměly objevovat odstraněné balíčky a nebude docházet k zasekávání načítání v režimu offline.

V nákupech v rámci aplikace bude po instalaci opravy zobrazovaná správná měna. Vyřešeny byly také další drobné problémy se stabilitou a výkonem Flight Simulatoru. V případě selhání instalace vývojáři doporučují odinstalovat všechny instance hry a poté provést kompletní čistou instalaci. Další informace najdete v poznámkách k aktualizaci.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Váš názor Další článek: Intel má nové logo. Nejen na procesorech

Témata článku: Microsoft, Létání, Aktualizace, Hry, Flight Simulator, Simulátor, Instalace, Oprava, Spuštění hry, INS, Aplikace, Spuštění, Rozbalování, Windows Report, ASCIITaková díra tu dlouho nebyla: prakticky kdokoli může ve Windows 10 získat práva administrátora

Taková díra tu dlouho nebyla: prakticky kdokoli může ve Windows 10 získat práva administrátora

** Ve Windows 10 byla nalezena vážná bezpečnostní zranitelnost ** Prakticky kdokoli přes ni může získat práva administrátora ** Microsoft chybu uznal a nabízí dočasné řešení

Karel Kilián
HesloWindows 10Bezpečnost
Bezpečnostní díra ohrožuje routery 17 výrobců. Na stupnici závažnosti má 9,9 bodů, útočníci už ji zneužívají

Bezpečnostní díra ohrožuje routery 17 výrobců. Na stupnici závažnosti má 9,9 bodů, útočníci už ji zneužívají

** Experti odhalili chybu, ohrožující routery nejméně 17 výrobců ** Útočníci tuto chybu začali aktivně využívat k instalaci botnetu ** Bezpečnostní nedostatek CVE-2021-20090 je velmi vážný

Karel Kilián
RouterHackingBezpečnost
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály