Prohlížeče | Edge | Tipy | Hry

Microsoft Edge má skrytou hru jako Chrome. Můžete v něm surfovat na prkně

Když se odpojíte od internetu a spustíte prohlížeč Chrome, stisknutím mezerníku odstartujete skrytou hru s dinosaurem, který skáče přes překážky. Hru ale můžete vyvolat i ručně prostým načtením interní adresy chrome://dino.

Robot na hru s dinosaurem v Chromu:

Svoji skrytou hru pro chvíle, kdy jste s počítačem offline, má i nový Edge 83.0.478.37 a vyšší postavený na jádře Chromium (open-source verze Chromu). Microsoft ale namísto jednoduchého monochromatického dinosaura zvolil surfování – byť i to evokuje staré osmibitové a dosové hry z 80. a 90. let.

V případě Edge stačí být opět buď offline, anebo ručně vyvolat hru na interní adrese edge://surf. Surfování od Microsoftu už poběží v plných barvách, k dispozici je hned několik herních režimů, ale základní princip zůstává stejný.

Microsoft Edge má v nitru skrytou hru se surfaři:

Při jízdě na surfu se jednoduše musíte vyhýbat překážkám, zůstat naživu tak dlouho, jak je to jen možné, a nasbírat co nejvíce nasurfovaných metrů.

Diskuze (6) Další článek: Videokonference zdarma i pro malé firmy: Vyzkoušeli jsme čtyři slibné nástroje s bezplatnými tarify

Témata článku: Microsoft, Software, Prohlížeče, Internet, Chrome, Web, Edge, Windows 10, Tipy, Hry, Dinosaur, Chrom, Surf, Hra, Surfování, Jak, Offline, Překážka, PrknoJak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Chcete jednoduše ukázat známým fotky z dovolené a displej vašeho telefonu vám přijde malý? Promítněte si jej na obrazovku počítače, bez nutnosti kopírování nebo připojení přes kabel.

Jan Spěšný
SmartphoneWindows 10Android
Vyzkoušeli jsme Google Play Pass. Prakticky neomezené hraní bez reklam za měsíční paušál rozhodně stojí

Vyzkoušeli jsme Google Play Pass. Prakticky neomezené hraní bez reklam za měsíční paušál rozhodně stojí

** V Česku už rok funguje služba Play Pass ** Původní počet her a aplikací se stále rozšiřuje ** Měsíc bezplatného hraní vás utvrdí v tom, že s reklamami na Androidu už hrát chtít nebudete

Martin Chroust
Play PassVyzkoušeno
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály
Nová volitelná aktualizace systému Windows 10 opravuje 38 problémů
Karel Kilián
Windows UpdateAktualizaceWindows 10
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment