Svatoš
22. 9. 2006 • 23:59

Nepřipadáte si trapně? Nejste vy spíš jen překladatelé než skuteční počítačoví žurnalisti?

Jarda
21. 9. 2006 • 5:27

protoze fungoval pouze pro Spojene staty. Nechci zadnej flame, ale mam dojem ze to ze funguje pro Spojene staty je docela dost.

Pepa z Depa
20. 9. 2006 • 12:01

Když slyším MSN, tak se mi zvedá žaludek.
Děkuji nechci......

Ať YOUTUBE vládne

baraka
20. 9. 2006 • 11:33

...oni jsou jak Cinani, taky vsechno zkpiruji a jeste blbe

Kolíček
20. 9. 2006 • 10:13

Neříká se spíš krabička od mýdla?

Petr Souček
20. 9. 2006 • 10:50

Říká, ale něčemu jinému Podívejte se třeba na http://en.wikipedia.org/wiki/Soapbox

george
20. 9. 2006 • 18:12

Soapbox je metafora pro zvýšenou patformu pro soutěžící řečníky na kterou si stoupají, aby pronesli řeč na dané téma. Dříve se k tomuto účelu často používala bedýnka od mýdel, která zřejmě bývala snadno dostupná... Londýnský Hide Park je proslulý těmito nedělními soapbox řečníky, kteří se shromaždují v řečnickém rohu už od roku 1872, aby pronesli řeč o politice, náboženství nebo dokonce o velikost bot. Čili je to správně bedýnka od mýdla respektive od mýdel.
  

kralik
20. 9. 2006 • 8:43

Z clanku o Live.com

"Pokud se pokusíme přidat další k těm, které systém nabídl automaticky, nutí nás server k přihlášení do uživatelského účtu Windows Live ID, pro nějž lze použít stejné přístupové údaje jako ke službě MSN Passport."

No nevim, ale oznacit live.com jako "skvely" vyhledavac povazuji za trochu odvazne. Zvlaste kdyz plne funkce nejsou dostupne bez registrace. Nevim, mozna jsem trochu paranoidni, ale netouzim po tom, aby MS vedel, co na internetu hledam. Urcite udaje o vyhledavani jsou nejak zpracovany a tohle je idealni misto pro cilenou reklamu. Nedelam si iluze, ze by to MS nedelal.

lazywriter
20. 9. 2006 • 10:10

A u Googlu to nevadi? :)
Ten vi, co hledate, kam chodite (diky Toolbare, pripadne Analytics), kolik utracite (zase Analytics) atd.?

lazywriter
20. 9. 2006 • 10:11

Jeste jsem nezminil co a s kym si pisete, kdy, s kym mate schuzky .. :)

Petr Souček
20. 9. 2006 • 10:51

A do Googlu se musím přihlásit?

kralik
20. 9. 2006 • 11:50

No vzhledem k tomu, ze na google se neprihlasuji tak si myslim, ze identifikace uzivatele je pomerne obtiznejsi.

A toolbary ani dalsi rozsireni nepouzivam, povazuji je za zbytecnosti. Muj nazor, nemusite souhlasit, ale nemam rad prohlizec, kde je x toolbaru pro kazdy vyhledavac

Petr Souček
20. 9. 2006 • 0:41

http://technet.idnes.cz/videoklipy-od-warner-nabidne-youtube-dw2-/tec_denik.asp?c=A060919_103643_tec_denik_vse

Jinak - YouTube má i technické problémy, nefunkční servery, nedostatečnou kapacitu streamování atd.

Vlastimil Waic, Vlastimil Waic
20. 9. 2006 • 0:50

Děkuji za připomenutí. Ten Warner jsem kdesi zaznamenal, ale při psaní si na něj nevzpomněl. Technické problémy zažívá snad každý s trochu rychlejším připojením a vlastní kůži. Už ani nepamatuji, kdy naposledy jsem nemusel video z YT pozastavit a pockat, az se cele nabufferuje, protoze jinak ho server nestiha streamovat ani rychlosti prehravani. Nikde jsem ale v nejakych oficialnejsich materialech na tohle zatim nenarazil (cimz nerikam, ze to nikde neni), proto jsem to radeji nezminil.

Určitě si přečtěte

Články odjinud