Microsoft Česká republika začal s distribucí produktů Visio

Začíná integrace produktů společnosti Visio s produktovou řadou společnosti Microsoft.
Společnost Microsoft oznámila, že s okamžitou účinností jsou všechny produkty a hromadné licenční smlouvy společnosti Visio® dostupné prostřednictvím stávajících prodejních kanálů společnosti Microsoft, a to díky fúzi společnosti Vision Corp. se společností Microsoft. Produkty se budou prodávat jako samostatné aplikace pod názvem Microsoft® Visio 2000 ve verzi Standard, Technical, Professional a Enterprise.

„Jedním z hlavních cílů této fúze je využít obchodních a marketingových zkušeností společnosti Microsoft, a zákazníkům tak usnadnit získání licencí na produkty společnosti Visio” řekl Morris Beton, marketingový ředitel divize Visio společnosti Microsoft.

„U nás máme podobný názor. S pomocí naší silné distribuční sítě nabídneme velmi kvalitní aplikace pro tvorbu diagramů co nejširšímu spektru zákazníků, od obchodníků, inženýrů až po vývojáře a sítové specialisty,“ uvedl Tomáš Koška, product marketing manager, který má nyní produkt v ČR na starosti.

Produkty Microsoft Visio 2000 jsou samostatné produkty, které doplňují rodinu produktů Microsoft Office, stejně jako např. Microsoft Project nebo Microsoft Vizact. Nejdříve budou tyto produkty dodávány ve stávajícím balení společnosti Visio s nálepkou Microsoft Visio. Na začátku dubna tohoto roku však produkty Visio budou díky novému balení a označení integrovány do produktové řady společnosti Microsoft.

Divize Visio společnosti Microsoft

Akvizice společnosti Visio Corp. společností Microsoft Corp. byla uskutečněna 7. ledna 2000. Visio Division tvoří součást Microsoft Business Productivity Group vedené viceprezidentem Bobem Mugliou. Za produktovou řadu Visio zůstává i nadále odpovědný Jeremy Jaech, spoluzakladatel a bývalý generální ředitel společnosti Visio Corp., a to ve funkci viceprezidenta Microsoft Business Tools Division. Další informace naleznete na adrese http://www.visio.com .

Řada produktů Microsoft® Visio 2000

Microsoft Visio 2000 Standard Edition

Celosvětový standard v tvorbě diagramů. Propojuje tvorbu organizačních schémat, obchodních a procesních diagramů s aplikacemi Microsoft Powerpoint, Word a Excel. Určený pro všechny obchodní a administrativní pracovníky a management.

Microsoft Visio 2000 Technical Edition

Nástroj pro rychlou a efektivní tvorbu technických výkresů a diagramů. Určený pro inženýry ze všech odvětví.

Microsoft Visio 2000 Professional Edition

Tvorba diagramů a grafiky v oblasti IT. Dodává grafický standard pro všechny IT společnosti při návrhu sítí, databází, aplikací a webovských diagramů.

Microsoft Visio 2000 Enterprise Edition

Automatická tvorba diagramů a grafiky v oblasti IT. Nástroje pro design a vývoj sítí, databází, a aplikací pro web.

„Produkty budou na náš trh dodávány v mezinárodní anglické verzi. Možnost lokalizace do češtiny záleží především na množství zákazníků, které se nám v ČR za další dva až tři roky podaří získat“, uvedl Tomáš Koška ze společnosti Microsoft.

Váš názor Další článek: SWS umí nejen Microsoft

Témata článku: Microsoft, Automatická tvorba, Produkt, Nové balení, Distribuce, Podobný názor, Division, Republika, Product marketing, Morris


Určitě si přečtěte

Apple Macbook Air M1: testujeme výkon, výdrž, a hlavně kompatibilitu aplikací [průběžně aktualizováno]

Apple Macbook Air M1: testujeme výkon, výdrž, a hlavně kompatibilitu aplikací [průběžně aktualizováno]

** Testujeme Apple Macbook Air s procesorem M1 ** Zajímá nás nejen výkon, ale zejména kompatibilita aplikací ** Článek je průběžně doplňován na základě vašich dotazů

Jiří Kuruc | 205

Jiří Kuruc
Apple
WhatsApp konečně umožní smazat velké soubory z konverzací, aby nezabíraly místo
Vladislav Kluska
WhatsAppFacebookInstant Messaging
Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 4

redakce
Mapy GoogleStreet View
26 užitečných rozšíření pro Chrome: Naučte prohlížeč nové věci

26 užitečných rozšíření pro Chrome: Naučte prohlížeč nové věci

** Prohlížeč Chrome obsahuje širokou škálu funkcí, neumí ale všechno ** Jeho schopnosti můžete rozšířit pomocí rozšíření ** Vybrali jsme pro vás zajímavé a užitečné doplňky

Karel Kilián | 44

Karel Kilián
Doplňky do prohlížečeChromeProhlížeče
Fedora 33 prostě funguje. Linux si zaslouží dobýt laptop, je to ale asi opět marné

Fedora 33 prostě funguje. Linux si zaslouží dobýt laptop, je to ale asi opět marné

** Desktopový Linux funguje a vypadá stále lépe ** Fedora 33 není výjimkou ** Ve stínu Windows a macOS tu vyrostly skvělé alternativy

Jakub Čížek | 156

Jakub Čížek
FedoraOperační systémyLinux
Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

** S cenou do 20 tisíc lze vybrat solidní notebook na práci i hry ** Přenosné notebooky nabídnou i kovová těla a rychlý hardware ** Možná největší problém je nedostupnost, nejžádanější kusy jsou vyprodané

David Polesný | 33

David Polesný
VánoceNotebooky
Microsoft Defender je jeden z nejlepších antivirových programů, tvrdí výsledky AV-TESTu
Karel Kilián
Windows DefenderAntivirusWindows 10

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak prodloužit výdrž notebooku

Velké testy: gamepady a inkoustové tiskárny

Důkladný test Sony Playstation 5