Microsoft aktualizuje Internet Explorer 5.0 i 4.0

Téměř neslyšně Microsoft aktualizoval Internet Explorer 5.0, který měl ve své konečné verzi problémy s integrací s přicházejícím Office 2000.
Téměř neslyšně Microsoft aktualizoval Internet Explorer 5.0, který měl ve své konečné verzi problémy s integrací s přicházejícím Office 2000. Stejně tak bude tento Explorer umístěn i na konečnou verzi Office 2000, která se před pár dny začala lisovat na CD. Přes opravu chyb s Office 2000 nejsou začleněny záplaty na nově objevené problémy s možným přečtením obsahu lokální schránky cizím web serverem. Microsoft tuto chybu označuje za vlastnost nikoli chybu. Dá se to vypnout v uživatelském nastavení bezpečnosti vypnutím políčka allow paste operations via script. Nicméně je to implicitně zaškrtnuté. Nový build je k zastižení na domácí stránce Internet Exploreru a má číslo 5.00.2314.1003.

Téměř současně byl zveřejněn i druhý service pack pro Internet Explorer 4.0, který využijí ti, kteří z nějakého důvodu nehodlají přecházet na MSIE 5.0. Je ale zatím k dispozici jen pro anglickou verzi MSIE 4.0. Obsahuje především pěkně pohromadě záplaty pro Internet Explorer 4.0 z posledního roku.

Diskuze (4) Další článek: Jak na stromy v 3D Studiu MAX a VIZ

Témata článku: Internet, Internet Explorer, Akt


Určitě si přečtěte

Jak se žije s telefonem bez Googlu: Čerstvé zkušenosti s telefony Honor a Huawei

Jak se žije s telefonem bez Googlu: Čerstvé zkušenosti s telefony Honor a Huawei

** Honor u nás přichází s prvním telefonem bez Google Mobile Services ** Současný stav je lepší než na začátku, ideální ale není ** Zkusili jsme i hack s ručním přidáním služeb Googlu

Tomáš Holčík | 162

Epic chce rozbít monopol Play Storu a App Storu. Nastražil trik s hrou Fortnite a žaluje Google i Apple

Epic chce rozbít monopol Play Storu a App Storu. Nastražil trik s hrou Fortnite a žaluje Google i Apple

** Apple a Google odstranili z obchodů s aplikacemi hru Fortnite ** Její vývojáři nejprve přichystali parodické video ** V žalobách viní obě firmy z monopolního chování

Karel Kilián | 134


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 8 000 Kč

Test bezdrátových headsetů

Linux i pro začátečníky

Jak surfovat anonymně