Slevy | Microsoft 365

Kancelářská sada Microsoft (Office) 365 pro jednotlivce zlevnila. Roční tarif vyjde na 798 Kč

Standardní doporučená cena kancelářského balíku Microsoft 365 pro jednotlivce je 1899 Kč za rok, avšak nákupem na iWant teď můžete výrazně ušetřit. Balík se tam prodává za 798 Kč.

Nevýhodou je, že jde o krabicovou verzi, kterou si musíte vyzvednout. Bezplatně to jde na prodejnách iWant, Smarty nebo JRC. Zaslání do Zásilkovny stojí 59 Kč, doručení kurýrem je za 89 Kč.

Předplatné Microsoft 365 zahrnuje neomezený přístup ke stále čerstvým verzím Wordu, Excelu, PowerPointu a Outlooku pro až pět zařízení současně (Windows, macOS, Android, iOS). Dále je součástí 1TB cloudové úložiště na OneDrivu a 60 volných minut na Skypu pro volání na pevné linky.

Microsoft nabízí i o zhruba polovinu dražší rodinné předplatné pro až šest členů domácnosti, které se rovněž pravidelně objevuje v akcích. Alternativou je pak sada Office 2021 pro domácnosti a studenty v ceně od 2500 Kč. Uživatelé zaplatí jednorázově za trvalou licenci, ale nemají přístup k novým funkcím, Outlooku ani bonusové kapacitě na OneDrivu.

Výhodných balíčků Microsoft 365 lze koupit více najednou, v online účtu zadáte jejich kódy a předplatné se tím prodlouží o tolik let, kolik jste koupili licencí.

Funguje navíc trik s levným převodem verze pro jednotlivce na tu rodinnou. Nejvíce ušetříte tak, že si koupíte čtyři individuální verze na rok a jednu rodinnou. Postupně aktivujete individuální, nakonec rodinnou, čímž fakticky získáte Microsoft 365 na pět let pro až šest členů rodiny. Licence nelze nahromadit na delší dobu, pět let je maximum.

Diskuze (86) Další článek: Dvě stovky výletních lodí vypouští do ovzduší víc oxidů síry než všechna auta na světě

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Microsoft, Software, Windows, Internet, Amazon, Android, Slevy, iOS, Outlook, Skype, Microsoft 365, Předplatné, Excel, PowerPoint, Licence, Megapixel, Nejlepší cena, Verze, Norton, Datart, Tisícovka, Kancelářský balík, Office, Sada, Pro, Software na Heureka.cz