Prezentace klienta

Mějte dveře pod kontrolou s moderními technologiemi

Zabezpečení domů patří mezi důležitá témata v soukromé i komerční sféře. Akuvox nabízí průlomovou technologii interkomů s FaceID, čtečkou karet, čipů i NFC a QR kódů. To vše ve vysoké kvalitě, kterou je firma Akuvox, lídr na trhu chytrých interkomů, proslulá.

Doba jde stále kupředu a s ní i technologie, které se starají o zabezpečení vstupu. Klasickým zvonkovým interkomům už odzvonilo. Mnohdy však jejich výměně brání drátové řešení a vysoké náklady spojené se změnou. Unikátní řada dvoudrátových IP interkomů Akuvox umožňuje přechod na nejmodernější zabezpečovací technologie bez nutnosti rozsáhlých stavebních zásahů. Inteligentní interkomy se postarají o maximální kontrolu a bezpečí v soukromých, komerčních i veřejných prostorách.

Chystáte se na renovaci zabezpečení vstupu a už teď vás děsí stavební zásahy spojené s instalací moderních interkomů? S Akuvoxem si ušetříte starosti i náklady. Dvoudrátové interkomy totiž využívají stávající rozvody. Navíc umožňují využití nejen v rodinném domě, ale i v bytovém domě či firemním objektu.

Stačí si z pestré nabídky interkomů a vstupních řešení vybrat to správné pro danou situaci. V rodinném domě stačí jeden videointerkom se čtečkou karet. Maximální komfort a kontrolu pak zajistí multifunkční moduly ve vybraných místnostech domu. Odpovědět na zvonek tak můžete z kuchyně i ložnice. V bytových domech pak najde využití IP switch pro jednoduchý přechod na moderní řešení, videointerkom ke vstupním dveřím domu a interkom se čtečkou karet pro vstup do samotných bytů. Obejdete se zcela bez klíčů a zároveň získáte maximální kontrolu nad zabezpečením vašeho domu včetně aplikace pro chytré telefony.

Firma Akuvox nabízí širokou nabídku řešení bezklíčového přístupu pro firmy, rodinné i bytové domy. V České republice se distribucí těchto moderních interkomů zabývá společnost Businesscom, kde vám s výběrem vstupních interkomů rádi poradí.

Další článek: Na naší planetě žije více než osm miliard lidí. Poslední miliarda přibyla za dvanáct let

Témata článku: ,