Časopis Computer

Megatest 21 grafických karet: nový Computer vychází i v elektronické verzi

  • Otestovali jsme všechny čipy na současném grafickém trhu
  • Změřili jsme nejen výkon, ale i hlučnost a spotřebu
  • Doporučíme nejvýhodnější koupě ve všech cenových kategoriích

Na trhu grafických karet konečně zavládl klid: všechny ohlášené modely jsou k dispozici, novinky zatím v nedohlednu. Plánujete-li nákup nové grafiky, nenechejte si ujít náš megatest rovnou 21 modelů. Pokrývá cenové rozmezí od 4 300 Kč do 35 000 Kč.

S cenou samozřejmě roste výkon, takže není překvapením, že test vyhrají ty nejdražší karty. Našim hlavním úkolem však bylo najít karty s nejlepším poměrem ceny a výkonu v několika cenových kategoriích. Pokud vám záleží nejen na hrubém výkonu, ale i na hlučnosti a spotřebě, právě náš test vám poradí, kterou kartu zvolit a které se naopak vyhnout.

Současně získáte absolutní přehled o všech modelech čipů na trhu a jejich postavení vůči konkurenci. Nechybí spousta srovnávacích grafů a megatabulka s více než pětistovkou naměřených hodnot.

Aktuální vydání Computeru si můžete objednat na iKiosek.cz jak v tištěné, tak v elektronické verzi. Zaplatíte pohodlně kartou a tištěný časopis obdržíte do své schránky do dvou dnů. Elektronickou verzi můžete číst ihned.

Nepřehlédněte ani zajímavou nabídku pro nové předplatitele. K ročnímu předplatnému za 908 Kč získáte sluchátka Niceboy  Hive podsie v hodnotě 990 Kč, k dvouletému předplatnému za 1 816 Kč pak sluchátka Niceboy Hive Pods 2 v hodnotě 1 690 Kč.

Časopis Computer

V Computeru každý měsíc na 148 stranách přinášíme nejdůležitější informace ze světa počítačů, technologií a internetu. Dva důkladné srovnávací testy odhalí a ocení ty nejlepší produkty na trhu. Praktické tipy a triky vyřeší nejčastější problémy s počítači i telefony. Podrobné návody a tipy vám pomohou využít technologie v každodenním životě.

CR2105.png

Časopis za nejvýhodnější cenu získáte objednáním ročního předplatného na iKiosek.cz. Můžete si vybrat mezi tištěnou a elektronickou verzí. Objednat si můžete jedno číslo na zkoušku, nebo starší číslo s konkrétním tématem či velkým testem.

Další článek: Omezení přeposílání pomohlo, tvrdí WhatsApp. Virály se na něm šíří o 70 procent méně

Témata článku: Časopis Computer, Notebooky, AMD, Grafické karty, Fotoaparát, Výkon, Karta, Čip, Verze, Computer, MEG, Niceboy Hive, Cenová kategorie, Elektronická verze, Grafická karta, HlučnostJak zaznamenat dění na obrazovce: našli jsme 5 nejlepších programů

Jak zaznamenat dění na obrazovce: našli jsme 5 nejlepších programů

** Nahrávat dění lze snadno a kvalitně i zdarma ** Některé programy zvládnou i streaming na videoservery ** U placených se dočkáte nadstandardních funkcí

Vladislav Kluska
Nejlepší programySoftware
Google Translate našel přemožitele. Vyzkoušeli jsme překladač DeepL

Google Translate našel přemožitele. Vyzkoušeli jsme překladač DeepL

** DeepL Translator využívající strojové učení se konečně naučil česky ** Na 22 příkladech vám ukážeme, jak si stojí oproti Googlu a Microsoftu ** Překladatelé nebudou mít brzy co žrát, jak by řekl klasik

Lukáš Václavík
PřekladačSoftware
Červnový útěk z Google Photos bude zatraceně těžký. Opravdová alternativa totiž neexistuje

Červnový útěk z Google Photos bude zatraceně těžký. Opravdová alternativa totiž neexistuje

** Blíží se konec neomezených Fotek Google ** Pokud si nezaplatíte, alternativy zatím nejsou ** Tuto službu totiž dělá tím, čím je A.I.

Jakub Čížek
FotografováníDisk GoogleGoogle
9 nejlepších českých webů, kde lze stáhnout filmy a seriály

9 nejlepších českých webů, kde lze stáhnout filmy a seriály

** Když selžou legální zdroje, můžete se zkusit obrátit na služby pro stahování souborů ** Ulož.to není zdaleka jediné, které nabízí videoobsah ke stažení ** Konkurenční služby nabízí levnější placené účty

redakce
TipyHudba, filmy, seriályWeb