Časopis Computer

Megatest 21 grafických karet: nový Computer vychází i v elektronické verzi

  • Otestovali jsme všechny čipy na současném grafickém trhu
  • Změřili jsme nejen výkon, ale i hlučnost a spotřebu
  • Doporučíme nejvýhodnější koupě ve všech cenových kategoriích

Na trhu grafických karet konečně zavládl klid: všechny ohlášené modely jsou k dispozici, novinky zatím v nedohlednu. Plánujete-li nákup nové grafiky, nenechejte si ujít náš megatest rovnou 21 modelů. Pokrývá cenové rozmezí od 4 300 Kč do 35 000 Kč.

S cenou samozřejmě roste výkon, takže není překvapením, že test vyhrají ty nejdražší karty. Našim hlavním úkolem však bylo najít karty s nejlepším poměrem ceny a výkonu v několika cenových kategoriích. Pokud vám záleží nejen na hrubém výkonu, ale i na hlučnosti a spotřebě, právě náš test vám poradí, kterou kartu zvolit a které se naopak vyhnout.

Současně získáte absolutní přehled o všech modelech čipů na trhu a jejich postavení vůči konkurenci. Nechybí spousta srovnávacích grafů a megatabulka s více než pětistovkou naměřených hodnot.

Aktuální vydání Computeru si můžete objednat na iKiosek.cz jak v tištěné, tak v elektronické verzi. Zaplatíte pohodlně kartou a tištěný časopis obdržíte do své schránky do dvou dnů. Elektronickou verzi můžete číst ihned.

Nepřehlédněte ani zajímavou nabídku pro nové předplatitele. K ročnímu předplatnému za 908 Kč získáte sluchátka Niceboy  Hive podsie v hodnotě 990 Kč, k dvouletému předplatnému za 1 816 Kč pak sluchátka Niceboy Hive Pods 2 v hodnotě 1 690 Kč.

Časopis Computer

V Computeru každý měsíc na 148 stranách přinášíme nejdůležitější informace ze světa počítačů, technologií a internetu. Dva důkladné srovnávací testy odhalí a ocení ty nejlepší produkty na trhu. Praktické tipy a triky vyřeší nejčastější problémy s počítači i telefony. Podrobné návody a tipy vám pomohou využít technologie v každodenním životě.

obalka 2205.png

Časopis za nejvýhodnější cenu získáte na iKiosku. Můžete si vybrat mezi tištěnou a elektronickou verzí. Objednat si můžete jedno číslo na zkoušku, nebo starší číslo s konkrétním tématem či velkým testem.

Další článek: Omezení přeposílání pomohlo, tvrdí WhatsApp. Virály se na něm šíří o 70 procent méně

Témata článku: Časopis Computer, Notebooky, AMD, Grafické karty, Fotoaparát, Hlučnost, Výkon, Computer, Elektronická verze, MEG, Niceboy Hive, Čip, Niceboy Hive Pods, Cenová kategorie, Grafická karta, Verze, Karta, Notebooky na Heureka.czSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Druhotné softwarové licence. Kdo by nechtěl legální Windows za stovku…

Druhotné softwarové licence. Kdo by nechtěl legální Windows za stovku…

Koupě originálního programového vybavení přímo od výrobce není jedinou možností, jak sehnat pro váš počítač legální software. Další možností je koupit licenci od toho, kdo ji už nepotřebuje nebo nevyužije. Můžete ušetřit nemalou částku, zároveň si však dávejte pozor na podvodníky.

Jan Spěšný
Nový hit. Tahle appka vám udělá profilovku jako od pouličního ilustrátora

Nový hit. Tahle appka vám udělá profilovku jako od pouličního ilustrátora

** Aplikace NewProfilePic se na Androidu stala hitem ** Můžete si v ní vytvořit profesionálně vypadající profilovky ** Pozor ale na agresivní cenovou politiku za Pro verzi

Martin Chroust
FotografieUmělá inteligenceMobilní aplikace
25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět
Zaujala vás Hra o trůny (Game of Thrones)? Potom se vám budou líbit i tyto seriály

Zaujala vás Hra o trůny (Game of Thrones)? Potom se vám budou líbit i tyto seriály

Hra o trůny (Game of Thrones) je legendární seriál televize HBO. Od roku 2011 v osmi sezónách popisoval boj šlechtických rodů o vládu a moc. Hra o Trůny sice skončila, ale tady jsou další seriály podobného charakteru, které by se vám mohly líbit.

Ondřej Králík
Filmy, které musíte vidět
Capcom slaví výročí Dragon
Michal Maliarov
Dragon's DogmaCapcomRPG
Call of Duty: Modern Warfare 2 má datum vydání. Podívejte se na oficiální plakáty

Call of Duty: Modern Warfare 2 má datum vydání. Podívejte se na oficiální plakáty

Nejočekávanější díl poslední doby má datum vydání.

Michal Maliarov
ActivisionInfinity WardCall of Duty: Modern Warfare 2
Světu hrozí „vlhká žárovka.“ Měla dorazit až v polovině století, ale už je tu

Světu hrozí „vlhká žárovka.“ Měla dorazit až v polovině století, ale už je tu

** Nejteplejší místo na Zemi nemusí být to nejnebezpečnější ** Největším zabijákem se stane až mix tepla a vlhkosti ** Asie se nebezpečně přiblížila hraniční hodnotě 35 °C twb

Jakub Čížek
MeteorologieGlobální oteplování