MCI WorldCom se začíná probouzet

Loňské spojení amerických komunikačních firem MCI a WorldCom bylo finančními komentáři označováno jako největší telekomunikační obchod posledních desetiletí.
Loňské spojení amerických komunikačních firem MCI a WorldCom bylo finančními komentáři označováno jako největší telekomunikační obchod posledních desetiletí. Po zdárném překonání bariér u amerického protimonopolního úřadu a dalších nutných úředních kroků se nová firma MCI WorldCom začíná probouzet k životu. Jelikož tyto dvě firmy spojily své síly zejména v datové a telefonické oblasti, zákazníkům by se brzy mělo dostat služeb hodných univerzálního poskytovatele. Díky spojení všech sítí obou poskytovatelů se závratně změní šíře možností, které jsou pro zákazníka schopni nachystat.

Díky tomu se velice brzy objevila první komerční nabídka určená zejména domácím (americkým) firmám, které mají své pobočky rozloženy po celých státech a často používají telefonů pro řešení pracovních záležitostí. Služba On-Net by měla v co největší možné míře využít robustní infrastrukturu MCI WorldCom a nabídnout až 35procentní slevu na místní, vnitrostátní a mezinárodní hovory. Důležitá je také strategie MCI WorldCom udržet své zákazníka za každou cenu ve své sítí, protože jinak se služba prodražuje o nutné poplatky roamingovým partnerům (do jejíž sítě zákazník telefonuje). Pokud to převedeme do "české" řeči: SPT Telecom přijde za vaší firmou a prohlásí, že máte telefonické hovory (v rámci vašich poboček) z Prahy do Brna a opačně o 35 procent levnější. Do ukončení exklusivity SPT taková služba není v našich podmínkách připravována.

MCI WorldCom má síť pokrývající 81 měst v USA a spojení do 50 zemí světa.

Váš názor Další článek: Do konce roku 50 obchodních webů s Expandií

Témata článku: Překonání, Největší spojení, Americká pobočka


Určitě si přečtěte

CZ.NIC bezplatně naděluje USB/NFC klíče. Jak jej získat?
Lukáš Václavík
CZ.NICeGovernment
Lidl buduje chytrou domácnost, propojí všechno se vším
Lukáš Václavík
LidlChytrá domácnostIoT
AMD uvádí grafické karty Radeon RX 6800, 6800 XT a 6900 XT. Útočí přímo na modely od Nvidie

AMD uvádí grafické karty Radeon RX 6800, 6800 XT a 6900 XT. Útočí přímo na modely od Nvidie

** AMD představilo tři nové grafické karty ** Všechny s architekturou RDNA2, kterou používají i PS5 a Xbox Series ** Karty útočí přímo na GeForce RTX 3000

Karel Javůrek | 78

Karel Javůrek
Radeon RX 6000Grafické kartyAMD
Air Bank, Fio banka a MONETA zakládají alianci pro bankovní identitu
Jakub Čížek
BankaČeskoeGovernment
Microsoft Defender je jeden z nejlepších antivirových programů, tvrdí výsledky AV-TESTu
Karel Kilián
Windows DefenderAntivirusWindows 10

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak prodloužit výdrž notebooku

Velké testy: gamepady a inkoustové tiskárny

Důkladný test Sony Playstation 5