Banka

mBank chystá nové internetové bankovnictví. Říká, že ke všemu důležitému vás dostane na dva kliky

mBank rozeslala klientům zprávu, že brzy nasadí nové internetové bankovnictví. To současné z roku 2014 prošlo jen minimem změn, které se týkaly hlavně barevné palety. Aktuálně připravovaná verze má přinést více novinek i po stránce přehlednosti nebo použitelnosti.

Změní se úvodní stránka, která rovnou zobrazí přehled účtů, historii plateb i náhled zpráv. Stránku navíc bude možné nastavit, tedy schovat, co vás nezajímá. Viditelné číslo účtu už dokonce půjde jednoduše zkopírovat, stávající IB se tomu brání a při kliknutí otevře účet.

mBank dále slibuje nové menu, které uživatele na dvě kliknutí dostane ke všem důležitým funkcím. Do vyhledávače přibudou našeptávač a filtry. U všech plateb bude vidět zůstatek na účtu a díky ikonám půjde jednoduše rozlišit, jestli jste platili kartou, nebo převodem.

Banka na jednom místě sdruží všechny typy spoření, tedy termínované mVklady, klasický spořicí účet eMax Plus i mSpoření, které z každé platby pošle část (pevná částka, procento z platby nebo zaokrouhlení částky) do zvláštního „prasátka“. mBank rovněž ukáže souhrnný zůstatek na všech účtech.

Web bude dále responzivní, takže se přizpůsobí velikosti okna prohlížeče. K tomu přibude chat s operátorem.

Diskuze (28) Další článek: Tesla ruší platby v Bitcoinech. Důvodem je uhlíková stopa

Témata článku: , , , , , , , , , , , , ,