Máte klávesnici Microsoftu? Nahrejte si aktualizaci ovladačů

Pokud máte microsoftí klávesnici, nemyslím teď tu s klávesou Win, najdete na ní i speciální tlačítka ovládaná programem IntelliType. Ten byl nyní aktualizován na verzi 1.1.
Pokud máte microsoftí klávesnici, nemyslím teď tu s klávesou Win, najdete na ní i speciální tlačítka ovládaná programem IntelliType. Ten byl nyní aktualizován na verzi 1.1, přičemž je k dispozici pro každého u Microsoftu. Microsoft není v nových vlastnostech příliš sdílný, zmiňuje jen podporu Windows 2000 a AOL 5.0. Vylepšena byla podpora pro nové klávesnice řady Internet s navigačními tlačítky a ovládáním přehrávače multimédií přímo na klávesnici. Pokud vám tedy na klávesnici přebývá nějaké to tlačítko, které zrovna nereaguje, toto by mělo pomoci. Nicméně tento obslužný program neudělá nic s běžnými klávesnicemi, instalovat u nich je něco podobného je zhola zbytečné.
Váš názor Další článek: Rambus zatím nepříliš úspěšný

Témata článku: Microsoft, Hardware, Klávesnice, Běžná klávesa, Akt, Klávesnice na Heureka.czNová volitelná aktualizace systému Windows 10 opravuje 38 problémů
Karel Kilián
Windows UpdateAktualizaceWindows 10
Jak rozmazat dům, aby vás sousedi nemohli šmírovat. Jde to v Mapách Google i na Mapy.cz

Jak rozmazat dům, aby vás sousedi nemohli šmírovat. Jde to v Mapách Google i na Mapy.cz

** Nelibí se vám, když cizí lidé okukují váš dům? ** Všechny mapové aplikace nabízejí možnost rozmazání snímku ** Máme návod pro Apple Maps, Bing Maps, Mapy Google a Mapy.cz

Karel Kilián
SoukromíNávodyMapy
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály