PR články

Máte blíž do Brna než do Prahy? Pak si nenechte ujít G2B•TechEd

Na konci ledna (29. a 30. 1.) proběhne v Brně druhý ročník konference G2B•TechEd. Jde o poměrně nový přírůstek v rodině odborných konferencí Počítačové školy Gopas, které jsou mezi IT profesionály oblíbené zejména proto, že nabízejí kvalitní informačně bohatý obsah doplněný příklady využitelnými v reálné praxi.

G2B•TechEd je určený především pro programátory, IT profesionály, databázové a bezpečnostní specialisty. I letos přinese přehled o nejnovějším vývoji platformy Microsoft, ale také informace z oblasti IT bezpečnosti nebo správy, zpracování a vizualizace velkých objemů dat. Na co se mohou účastníci konkrétně těšit?

ASP.NET Core Razor Pages: Michal Altair Valášek

Druhá verze ASP.NET Core přináší nový způsob vývoje aplikací: MVVM framework Razor Pages. Je ideovým nástupcem neprávem přehlížených ASP.NET Web Pages z předchozích verzí, ale na rozdíl od nich se hodí i na větší projekty.

Kradení šifrovacích klíčů z paměti programů a operačního systému: Ondřej Ševeček

Jsou trezory na hesla opravdu tak bezpečné, jak se tváří? Co všechno se dá najít v paměti programů nebo OS, i pokud jste "obyčejnými" uživateli?

ASP.NET Core a Angular2 – moderní multiplatformní webový vývoj: Tomáš Jecha

Minulostí jsou doby, kdy jsme si při vývoji webových aplikací vystačili jen se statickými formuláři a pár řádky jQuery scriptů. Zákazníci a uživatelé dnes očekávají komplikovanější a funkčně bohatší uživatelské rozhraní. Na přednášce se dozvíte, jak .NET Core projekty a Visual Studio integrovat s moderními technologiemi založenými nad NodeJS – konkrétně se bude mluvit o Angular frameworku a Webpack bundleru/task runneru. To je ostatně dnes jeden z nejpopulárnější frontend technologických stacků oficiálně podporovaný i přímo v .NET Core.

Vizualizace v Power BI: Martin Haman

Vizualizace v rámci Power BI v Excelu a Power BI Desktop umožňují nové pohledy a tzv. wow efekty při prezentování dat. V rámci přednášky budou na konkrétních příkladech demonstrovány možnosti vizualizace v různých programech a prostředích.

Pro zájemce o oblast vizualizace dat a BI připravil Gopas na 13. března další novou konferenci: Power BI Day. Kromě tipů a triků pro efektivní tvorbu interaktivních firemních reportů, možností vizualizace výsledků datových analýz, přípravy dat v Power Query, nebo optimalizace datového modelu a plánování PBI infrastruktury, se bude věnovat i jazyku DAX.

Podrobné informace o konferenci G2B•TechEd včetně možnosti registrovat se najdete na stránkách konference: https://www.g2bteched.cz/.

Platinum partnery konference G2B•TechEd jsou společnosti Microsoft a Daquas, generálním partnerem je Tieto, partnery KPCS ATOM, Dixons Carphone, QNAP, Solitea a SWS.

Další článek: V Praze je největší soukromá sbírka počítačů Applu. Můžete si ji prohlédnout v prohlížeči

Témata článku: