PR články

Manažerem v IT? Zvolte studium MBA

Pohybujete se v oblasti IT a hledáte novou výzvu? Nejste sami.
Manažerem v IT? Zvolte studium MBA

Po specialistech z oblasti informačních technologií je zvýšená poptávka, ale na konkurzech na pozice řídících pracovníků panuje velká konkurence. Dokažte budoucímu zaměstnavateli, že tím pravým kandidátem jste právě vy.

Daleko před ostatní uchazeče vás může katapultovat kvalitní vzdělání. S „obyčejným“ vysokoškolským titulem však zapadnete v davu. Zejména v oblasti, která klade důraz na praxi a sledování nejnovějších trendů. Vzdělání v IT a v managementu je samozřejmě žádoucí, ale větší dojem uděláte s titulem MBA v oboru Řízení informačních technologií na prestižní manažerské škole Business Institut EDU a. s.

Řízení informačních technologií, aneb jak skloubit IT a management

Řízení informačních technologií je úzce specializovaný program, díky němuž zvládnete nejen odbornou stránku IT problematiky, ale také řídit tým plný individualit. Po absolvování MBA studia budete schopni navrhovat, implementovat a řídit různé typy informačních systémů ekonomických subjektů. Naučíte se aplikovat existující manažerské standardy a rámce, které jsou při řízení jednotlivých aspektů IS/IT zapotřebí.

Studium se nese v duchu zdokonalování znalostí a prohlubování vědomostí souvisejících s informačními systémy. Společně s ostatními studenty budete testovat architekturu, aplikace a služby IS/IT. Zaměříte se na strategické rozhodování a plánování projektů.

Studijní program Řízení informačních technologií je ideální volbou pro řídící pracovníky všech úrovní managementu – od vrcholových manažerů, až po vedoucí pracovních týmů, kteří se starají o řízení libovolné části IS/IT (např. řízení provozu a vývoje, bezpečnosti a rizik, projektů, architektury, strategie atd.).

Co byste měli vědět o titulu MBA?

Master of Business Administration (MBA) je postgraduální vzdělávací program navržený pro zástupce všech stupňů managementu, od nejvyšších představitelů podniků všech velikostí po jejich řadové zaměstnance nebo pro úředníky státní správy. Jinými slovy je studium ideální pro perfekcionisty, kteří se chtějí neustále zdokonalovat a obstát před konkurencí. Studia MBA se účastní lidé s ukončeným vysokoškolským vzděláním a výjimečně i uchazeči s prokazatelnou praxí na pozici manažera.

Vzdělání, které okamžitě uplatníte

Profesní vzdělávací programy MBA se od klasického vysokoškolského studia v mnoha ohledech liší. Největší rozdíl spočívá v samotném konceptu – studijní programy MBA jsou navrženy s ohledem na rozšíření a prohloubení studia nad rámec VŠ. Přidanou hodnotu tvoří důraz na praxi, čehož jsou si zaměstnavatelé vědomi a mají o absolventy manažerských škol zájem.

Absolvováním studia MBA získáte potřebnou kvalifikaci a zvýší se vaše hodnota na trhu práce. Výuku zajišťují odborníci s dlouholetými zkušenostmi v daném oboru. Během lektorských setkání jsou studenti seznamováni s řadou zajímavých kazuistik. Absolventi tak získají cenné poznatky z reálné praxe.

Opravdu je titul MBA tak důležitý?

Absolvování specializovaného manažerského programu vám může pomoci k lepšímu zaměstnání, rychlejšímu kariérnímu postupu a samozřejmě i ve vlastním podnikání. Studium MBA programu Řízení informačních technologií vám umožní získat ucelený pohled na problematiku manažerského řízení v úzce specializované oblasti.

Business Institut nabízí flexibilní formu studia a inovativní metody výuky. Disponuje špičkovým lektorským týmem, který studentům předává poznatky, jež mohou obratem využít ve své praxi. Bližší informace získáte na www.businessinstitut.cz.

Další článek: Apple posiluje v umělé inteligenci, koupil startup Turi za 200 milionů dolarů

Témata článku: PR článkyJak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Chcete jednoduše ukázat známým fotky z dovolené a displej vašeho telefonu vám přijde malý? Promítněte si jej na obrazovku počítače, bez nutnosti kopírování nebo připojení přes kabel.

Jan Spěšný
SmartphoneWindows 10Android
NASA kvůli Bezosovi odložila přistání člověka na Měsíci a varovala před Čínou

NASA kvůli Bezosovi odložila přistání člověka na Měsíci a varovala před Čínou

** Oblet Měsíce proběhne v květnu 2024 ** K přistání na Měsíci dojde nejdříve v roce 2025 ** Lunárním modulem bude Starship od SpaceX

Petr Kubala
ArtemisMěsícNASAJeff Bezos
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály
Tohle nejsou Jedenáctky, ale Linux. Windowsfx 11 opisuje opravdu důkladně
Lukáš Václavík
Windows 11Operační systémyLinux