Má výkon i na pořádné hraní, ale nedává to znát: 15,6" herní notebook HP Omen 15 v testu

Notebooky HP Omen jsou určeny pro hráče, nový model s výkonnou grafikou RTX 2070 to však rozhodně nedává okatě najevo.

Notebook HP Omen 15 už na první pohled nadchne každého, kdo nechce dávat svému okolí najevo, že má výkonný herní stroj. Rovněž ty, kteří chtějí svůj herní stroj stále nosit s sebou. Decentní černý vzhled společně s jen 22,5 mm tenkým profilem a hmotností 2,12 kg předurčují tento notebook i k častějšímu přenášení.

Na jeho konstrukci si dal výrobce hodně záležet, i díky převážně kovovému provedení je HP Omen 15 opravdu pevný, při uchopení za roh základny se neprohne ani minimálně a stejně tak víko chrání displej na jedničku. Spodek základny je sice plastový, ale to je spíše výhoda, nebude vás tolik pálit do nohou.

HP 15-ek0001nc (1X2E1EA) HP 15-ek0001nc (1X2E1EA)
nabízí 6 obchodů za ceny od 40 602 Kč na HLEDEJCENY.cz
Porovnat ceny
hce counter

Potěší také možnost otevření víka až do 180° nebo hezky tenké rámečky okolo displeje, hlavně ty po stranách. I za své povrchy si notebook zaslouží pochvalu – jsou příjemně matné a neulpívají na nich nijak výrazně šmouhy ani otisky prstů.

Pokračování článku patří k prémiovému obsahu

Získejte neomezený přístup a Živě bez reklam už za 41 Kč měsíčně

Témata článku: Notebooky, Testy, Nvidia, Intel, Wi-Fi, Li-Ion, Klávesnice, Samsung, SSD, Asus, Ryzen, Lenovo, DisplayPort, Články z Computeru, Herní stroj, HP Omen, Full HD, Notebook, AWSD, LAN, Grafika, TUF Gaming, Axa

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest herních monitorů

Jak zabezpečit mobil v rukou dítěte

Radíme s nákupem grafické karty