Klávesnice | Myši | Logitech

Logitech Pop jsou nejdivočejší myš a klávesnice, co kdy Švýcaři vyrobili

Designéři Logitechu se urvali ze řetězu a nová sada klávesnice a myši má nezvyklé zakulacené tvary a pastelové barvy. Švýcarský výrobce tuto řadu nazývá Pop.

Pop Keys je mechanická klávesnice (má hnědé taktilní spínače) bez numerického bloku, která se k počítači připojuje pomocí USB donglu Bolt nebo skrz Bluetooth. Podsvícení chybí, takže nepřekvapí dlouhá výdrž, Logitech uvádí až tři roky s dvojicí AAA baterek.

Tlačítek je málo, takže výrobce řadu funkcí umístil do řady F1 až F12 skrz přepínač Fn. Na pravé straně nicméně našel prostor hned na pět tlačítek pro vkládání emoji. Jednou slouží pro vyvolání menu, další čtyři rovnou vloží smajlík s příslušnou emocí!

Možnost rychle vkládat emoji má být předností také myši Pop Mouse. Ta je rovněž bezdrátová (Bolt i Bluetooth), má dvě hlavní tlačítka, stisknutelné kolečko a pod ním ještě programovatelné tlačítko, kterému lze přiřadit zmíněnou funkci (ale i řadu dalších). Pop Mouse nabízí optický snímač s rozlišením 1000–4000 dpi a na jednu AA baterku vydrží až dva roky.

Vedle periferií pak Švýcaři představili i novou podložku pod klávesnici a myš. Desk Mat má 700 × 300 mm, polyesterový povrch a pogumovanou spodní část, ať neklouže po stole. K dostání bude ve třech barevných variantách.

Novinky jsou zatím dostupné jen v USA, do Evropy zamíří později. Pop Keys stojí 100 dolarů, Pop Mouse je za 40 dolarů a Desk Mat pak za 20 dolarů. Koupit se dají i v sadě, avšak bez cenového zvýhodnění.

Diskuze (30) Další článek: Nahrávání přednášek v PowerPointu bude bohatší o nové režimy zobrazení

Témata článku: Evropa, USA, Bluetooth, Klávesnice, Příslušenství, Myši, Logitech, Tlačítko, Keys, Bolt, Dolar, Mouse, POP, Aaa, Švýcar, Klávesnice na Heureka.czJak rozmazat dům, aby vás sousedi nemohli šmírovat. Jde to v Mapách Google i na Mapy.cz

Jak rozmazat dům, aby vás sousedi nemohli šmírovat. Jde to v Mapách Google i na Mapy.cz

** Nelibí se vám, když cizí lidé okukují váš dům? ** Všechny mapové aplikace nabízejí možnost rozmazání snímku ** Máme návod pro Apple Maps, Bing Maps, Mapy Google a Mapy.cz

Karel Kilián
SoukromíNávodyMapy
Lék proti depresi za stokorunu snižuje riziko těžkého průběhu i úmrtí na onemocnění covid-19

Lék proti depresi za stokorunu snižuje riziko těžkého průběhu i úmrtí na onemocnění covid-19

** Klinická studie zkoumala vliv antidepresiva fluvoxamin na covid-19 ** Počet úmrtí souvisejících s covidem-19 klesl zhruba o 90 % ** Potřeba intenzivní lékařské péče se snížila zhruba o 65 %

Karel Kilián
COVID-19LékyDepreseMedicína
Nová volitelná aktualizace systému Windows 10 opravuje 38 problémů
Karel Kilián
Windows UpdateAktualizaceWindows 10
Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

** Oproti Desítkám významně stouply hardwarové požadavky ** Windows 11 mají nový vzhled, ale výrazně narušují workflow. ** Potěší vyhledávání, multitasking i rychlejší aktualizace

Petr Urban
Windows 11Testy