Klávesnice | Myši | Logitech

Logitech Pop jsou nejdivočejší myš a klávesnice, co kdy Švýcaři vyrobili

Designéři Logitechu se urvali ze řetězu a nová sada klávesnice a myši má nezvyklé zakulacené tvary a pastelové barvy. Švýcarský výrobce tuto řadu nazývá Pop.

Pop Keys je mechanická klávesnice (má hnědé taktilní spínače) bez numerického bloku, která se k počítači připojuje pomocí USB donglu Bolt nebo skrz Bluetooth. Podsvícení chybí, takže nepřekvapí dlouhá výdrž, Logitech uvádí až tři roky s dvojicí AAA baterek.

Tlačítek je málo, takže výrobce řadu funkcí umístil do řady F1 až F12 skrz přepínač Fn. Na pravé straně nicméně našel prostor hned na pět tlačítek pro vkládání emoji. Jednou slouží pro vyvolání menu, další čtyři rovnou vloží smajlík s příslušnou emocí!

Možnost rychle vkládat emoji má být předností také myši Pop Mouse. Ta je rovněž bezdrátová (Bolt i Bluetooth), má dvě hlavní tlačítka, stisknutelné kolečko a pod ním ještě programovatelné tlačítko, kterému lze přiřadit zmíněnou funkci (ale i řadu dalších). Pop Mouse nabízí optický snímač s rozlišením 1000–4000 dpi a na jednu AA baterku vydrží až dva roky.

Vedle periferií pak Švýcaři představili i novou podložku pod klávesnici a myš. Desk Mat má 700 × 300 mm, polyesterový povrch a pogumovanou spodní část, ať neklouže po stole. K dostání bude ve třech barevných variantách.

Novinky jsou zatím dostupné jen v USA, do Evropy zamíří později. Pop Keys stojí 100 dolarů, Pop Mouse je za 40 dolarů a Desk Mat pak za 20 dolarů. Koupit se dají i v sadě, avšak bez cenového zvýhodnění.

Diskuze (30) Další článek: Nahrávání přednášek v PowerPointu bude bohatší o nové režimy zobrazení

Témata článku: USA, Evropa, Klávesnice, Bluetooth, Příslušenství, Myši, Logitech, Aaa, Keys, Dolar, POP, Tlačítko, Mouse, Švýcar, Bolt, Klávesnice na Heureka.czZpátky ve hře. Test procesoru  Intel Core i9-12900K

Zpátky ve hře. Test procesoru Intel Core i9-12900K

Procesory Intelu pro stolní počítače si po drobném zaváhání znovu uzmuly výkonnostní prvenství ve hrách i aplikacích náročných na výpočetní jádra.

Adam Vágner
ProcesoryTestyIntel
České televize se tak moc bojí videoher, až je to směšné (komentář)

České televize se tak moc bojí videoher, až je to směšné (komentář)

** Jeden z největších obchodů historie se nedostal do hlavních zpráv ** Videohry televizím slouží jen k honění senzací, není to seriózní byznys ** České videohry jsou přitom úspěšnější než jiná kulturní díla

Lukáš Václavík
HryKomentářByznys
QR kódy jsou skvělý pomocník, ale i zlý pán. Tohle jsou nejčastější podvody, které vás mohou připravit o peníze

QR kódy jsou skvělý pomocník, ale i zlý pán. Tohle jsou nejčastější podvody, které vás mohou připravit o peníze

** Čtvercový grafický kód usnadňuje život už mnoho let ** S rostoucí oblibou a využitím přibývá i podvodů ** Nejčastěji jsou podvody zaměřeny na podstrčení falešného kódu

Martin Miksa
PodvodQR kódBezpečnost
Izrael díky speciální kamufláži zařídil pro své vojáky „neviditelnost“

Izrael díky speciální kamufláži zařídil pro své vojáky „neviditelnost“

** Materiál „Kit 300“ představuje vizuální i termální kamufláž ** Dokáže zablokovat tepelné vyzařování maskovaného vojáka či třeba stroje ** Velký kus materiálu Kit 300 může ukrýt vozidlo až do velikosti Hummeru

Stanislav Mihulka
IzraelMateriálArmáda
Lék proti depresi za stokorunu snižuje riziko těžkého průběhu i úmrtí na onemocnění covid-19

Lék proti depresi za stokorunu snižuje riziko těžkého průběhu i úmrtí na onemocnění covid-19

** Klinická studie zkoumala vliv antidepresiva fluvoxamin na covid-19 ** Počet úmrtí souvisejících s covidem-19 klesl zhruba o 90 % ** Potřeba intenzivní lékařské péče se snížila zhruba o 65 %

Karel Kilián
COVID-19LékyDepreseMedicína
Recenze hry GTFO. Napínavá týmová akce v podzemním chaosu

Recenze hry GTFO. Napínavá týmová akce v podzemním chaosu

Když trestanec již nemá co ztratit, třeba vám kývne na nebezpečnou misi ve vesmíru. Po vzoru Vetřelce nabízí GTFO velmi napínavou atmosféru a klíčem k přežití je kooperace.

Vojtěch Matušinský
RecenzeMultiplayer