Logitech | Myši

Donedávna nejlepší kancelářská myš Logitech v akci. MX Master 3 stojí jen 1799 Kč

Ještě nedávno šlo o vrcholného hlodavce v nabídce Logitechu. Povedenou myš MX Master 3 ale doplnil vylepšený model 3S s citlivějším senzorem a tiššími tlačítky. Pokud ale tyto vychytávky neoceníte, můžete teď koupit starší verzi v pěkné akci.

Datart a T.S.Bohemia tuto myši prodávají za 1799 Kč, levnější podle srovnávače dosud nebyla. Druhý obchod má navíc bezplatnou dopravu.

Myš s ergonomickým tvarem pro praváky má šest programovatelných tlačítek, skvělé kovové kolečko se setrvačníkem a boční kovový váleček. Připojit lze najednou k až třem zařízením, a to pomocí donglu do USB nebo přes Bluetooth. Na jedno nabití, které probíhá pohodlně pomocí oboustranného USB-C, vydrží až 70 dní.

Diskuze (8) Další článek: Izraelský obrněnec ROBUST autonomně bojuje proti pěchotě i tankům

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Doprava, Slevy, Příslušenství, Logitech, Myši, Tlačítko, Dong, MX master, Master, Hlodavci, Verze, Akce, Obchod, Setrvačník, Datart, Myši na Heureka.cz