Myši | Logitech | Příslušenství

Logitech G203 Lightsync je nová herní myš s barevným podsvětlením. Kupodivu nestojí pověstný ranec

Logitech uvedl na trh vylepšenou verzi své herní myši G203, do jejíhož názvu přidal slovo Lightsync. Novinka přichází s klasickým vzhledem, šesti tlačítky, snímačem s rozlišením 8000 DPI a odezvou 1 milisekundy. Myš je vybavena RGB podsvětlením, které lze přizpůsobit prostřednictvím softwaru G Hub. Vypadá to na solidní značkovou herní myš se vším potřebným, vyjde přitom na snesitelných dvanáct stovek. 

Jednou ze silných stránek nové myši mají být široké možnosti nastavení. Pomocí zmíněné aplikace G Hub lze například kalibrovat snímač podle svých preferencí, uložit až pět předvoleb a samozřejmě nakonfigurovat funkce tlačítek.

Černá, nebo bílá hraje všemi barvami

Myš se připojuje 2,1 metrů dlouhým kabelem do portu USB a sama o sobě váží jen 85 gramů. Uživateli nabídne rozlišení 200 až 8000 DPI a jejím srdcem je 32bitový mikroprocesor ARM. S počítačem komunikuje rychlostí až 1000 Hz, tedy osmkrát rychlejší než standardní myši, takže při pohybu nebo kliknutí lze počítat s téměř okamžitou odezvou.

Barevné podsvětlení podporuje paletu až 16,8 milionu barev a různých úrovní jasu. Lze ho měnit například v závislosti na hře, případně můžete využít světelné efekty Color Wave. Označení Lightsync znamená, že je možné synchronizovat světla na této myši s ostatním příslušenstvím Logitech – samozřejmě za předpokladu, že podporuje tuto technologii.

Samotná myš měří 116,6 × 62,15 × 38,2 milimetrů a je k dispozici ve dvou barevných variantách: černé, nebo bílé. G203 Lightsync rozhodně nevypadá tak divoce jako mnohé jiné herní myši této značky. S ohledem na cenovou rovinu a parametry se může stát ideálním příslušenstvím pro konzervativněji orientované hráče, kteří nechtějí investovat příliš mnoho peněz.

S dostupnější cenou

Logitech dělá bezesporu kvalitní herní periferie, ale nechává si za ně nemálo zaplatit. Herní myši série G se šplhají až přes čtyři tisíce korun a třeba levnější drátová optika G502 dnes vyjde na osmnáct set. I to je docela dost. Novinka bude dostupnější. 

Zahájení prodejů myši Logitech G203 Lightsync je plánováno na květen, přičemž doporučená maloobchodní cena je 40 amerických dolarů, tedy v přepočtu a po zdanění asi 1 200 Kč (CZC.cz má již zalistováno za 1 099 Kč) K podporovaným systémům patří Windows 7 a vyšší, macOS 10.10 a novější nebo Chrome OS.

Diskuze (13) Další článek: Facebook a Instagram začnou ukazovat, z jaké země pochází nejpopulárnější příspěvky. Má to zamezit šíření fake news

Témata článku: ARM, Chrome OS, Myši, Logitech, Příslušenství, Snímač, Herní, Ranec, Mys, Logitech G, G Hub, Myši na Heureka.czSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Nothing Phone (1) pod drobnohledem. Už víme, jak jsou vyrobena blikající záda a kolik diod obsahují

Nothing Phone (1) pod drobnohledem. Už víme, jak jsou vyrobena blikající záda a kolik diod obsahují

** Nothing Phone (1) má za sebou návštěvu u Zacka Nelsona ** Tradiční mučící test přežil bez úhony ** Dokonce už víme i přesný počet LED diod na zádech

Martin Chroust
JerryRigEverythingRozborka
Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

** Jak poznat, že je váš smartphone hacknutý? ** Hledejte známky po nestandardním chování telefonu ** Stačí když telefon vydrží méně nebo topí i v klidovém režimu...

Martin Chroust
Jak...Malware
Nastal pravý čas na výměnu telefonu. Jak poznat, že ten váš už dosluhuje?

Nastal pravý čas na výměnu telefonu. Jak poznat, že ten váš už dosluhuje?

** Jak poznat, že váš telefon má nejlepší dny za sebou? ** Vypadá potlučeně, má pavučinu nebo nedostává aktualizace? ** Ukážeme si, kdy má smysl jeho oprava, a kdy už jen koupě nového

Martin Chroust
Prasklý displejVysloužilý mobilSmartphony
Recenze hry Xenoblade Chronicles 3. Poctivé RPG o pokřiveném světovém řádu

Recenze hry Xenoblade Chronicles 3. Poctivé RPG o pokřiveném světovém řádu

Po 12 letech od začátku série Xenoblade Chronicles přichází její vyvrcholení. Vývojáři v něm zkombinovali vše dobré z jejich předchozí tvorby a vytvořili tak další exkluzivitu pro Switch, která by neměla chybět ve sbírce žádnému fanouškovi žánru RPG.

Martin Nahodil
Xenoblade Chronicles 3Nintendo SwitchRecenze
Kurvítka v základní výbavě, výrobci mají umělé zastarávání v malíku. Začalo to bateriemi, pokračuje softwarem

Kurvítka v základní výbavě, výrobci mají umělé zastarávání v malíku. Začalo to bateriemi, pokračuje softwarem

** Nejen mobilní výrobci jsou naučeni rok od roku prodávat stále více telefonů ** Tento trend se však zákonitě musí někdy zastavit ** Jenže, co naplat, když jsou starší zařízení „uměle“ nepoužitelná?

Martin Chroust
Prasklý displejBaterieAktualizace softwaru