Lockheed Martin vsadil na ADAMS

Známá letecká společnost Lockheed Martin si vybrala pro další vývoj svých produktů jako jednu ze strategických aplikací i produkt firmy Mechanical Dynamics, ADAMS.
ADMS je i u nás hodně známý produkt pro převážně strojírenské simulační úlohy. Umožňuje vytvářet virtuální prototypy výrobků a realisticky simulovat kompletní chování celého mechanického systému na počítači.

Výběr Mechanical Dynamics znamená pro tuto firmu zapojení do VPDI (Virtual Product Development Initiative), zaměřené na vylepšování technologií počítačových simulací a virtuálních návrhových systémů.

ADAMS by měl sloužit jako simulační systém pro vývoj nových bojových letounů.

Lockheed Martin je pro Mechanical Dynamics jistě vynikajícím zákazníkem a neméně skvělou referencí, stačí jen navštívit webové stránky této společnosti, abyste si udělali představu o produktové šíři. Od letadel přes kosmický průmysl až po telekomunikace a systémovou integraci, zaměření Lockheedu je opravdu hodně košaté a spojitost s vojenským průmyslem předurčuje prakticky rovnítko k solventnímu zákazníkovi. Pokud se Mechanical Dynamics mohlo poslední dobou něco významného podařit, je to určitě právě navázaná spolupráce s Lockeed Martin.

Váš názor Další článek: Všemi deseti

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,