LLP obrací technologie v umění

Firma LLP u nás sponzoruje hudební soutěž Talent roku kterou také uvedla v život.
Už jsou známi čtyři finalisté — Robert Kozánek (pozoun), Libor Nováček (klavír), Jana Nováková (housle) a Michal Sťahel. Tito mladí hudebníci zahrají ve finále soutěže v pražském Rudolfinu ve čtvrtek 11. března 1999. Každý z finalistů bude hrát s Pražskými výtvarníky pod vedením Jiřího Bělohlávka. Finále je přístupné veřejnosti.

Vítěz na rok do Anglie
Cenou pro jediného vítěze, vybraného mezinárodní porotou, bude roční stipendium na Královské hudební akademii (Royal College of Music) ve Velké Británii.

Už byl také slyšet názor britského porotce, dirigenta a muzicologa Christophera Fifielda: "Úroveň soutěžících byla vzhledem k jejich věku nejen výjimečná, ale vpravdě světová."

LLP je technologickou firmou
Firma LLP (London Logic Praha) nasazuje informační systém SunSystems od britské společnosti Systems Union, a dále software pro řízení výroby Fourth Shift. Mezi klienty LLP patří např. BP, Scholler, Johnson & Johnson, Shell, Smithkline Beecham, Philip Morris, Unilever, Masterfoods a Czech Ogden Airhanding.

Soutěž se koná díky fandovství Adama Bagera, ředitele LLP, který je sám výborným a nadšeným hudebníkem — jeho sen být opravdu špičkovým v oblasti hudby se mu sice nesplnil, proto alespoň podporuje svoje hobby touto cestou — podporou mladých českých hudebníků. Adam Bager tuto soutěž v podstatě sám vymyslel, a také ji financuje. Díky mu za to.

Váš názor Další článek: Blokáda SPT Telecom na WWW stránkach? Veľmi zlý nápad!

Témata článku: Software, Technika, Umění, Adama, Hobby, Unilever, Anglie, Royal, Adam, London, Morris, Union, Shell, Logic, Johnson

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Test 6 odolných telefonů a 22 powerbank

Srovnání technologií QLED a OLED

Měřte své sportovní výkony

Sady pro chytrou domácnost