LLP Group a GastroSystems uzavřely partnerskou smlouvu

LLP Group a GastroSystems uzavřely partnerskou smlouvu pro Českou a Slovenskou republiku
Praha, 20. dubna 2001 – LLP Group, dodavatel finančních a obchodních řešení a distributor SunSystems a Fourth Shift, uzavřel partnerskou dohodu se společností GastroSystems, exkluzivním prodejcem softwarových technologií firmy Micros-Fidelio. Podle této smlouvy budou obě firmy vzájemně zprostředkovávat nabídku svých služeb na trzích v České a Slovenské republice. GastroSystems bude nabízet licence informačního účetního systému SunSystems a systému pro plánovaní a řízení výrobních zdrojů Fourth Shift třetím stranám na trzích v České a Slovenské republice.

Lokální smlouvu se obě společnosti rozhodly uzavřít poté, co byla v loňském roce uzavřena globální dohoda o spolupráci mezi společnostmi Systems Union, výrobcem účetního systému SunSystems a Micros-Fidelio, autorem recepčního systému Fidelio a pokladního systému Micros. Toto strategické partnerství v praxi znamená, že pokud si jakýkoliv hotel vybere systém Fidelio nebo Micros, je mu jako informační účetní systém doporučen SunSystems, který je v České republice distribuován právě společností LLP Group. Micros-Fidelio systémy jsou vzájemně kompatibilní s informačním účetním a logistickým systémem SunSystems.

„Strategická partnerská dohoda o vzájemné spolupráci Systems Union a Micros-Fidelio a následná lokální smlouva mezi LLP Group a GastroSystems jednoznačně přispěly k upevnění vedoucí pozice systémů Micros-Fidelio na poli hotelových informačních technologií. Teprve nyní máme možnost nabízet komplexní řešení veškeré hotelové problematiky na té nejvyšší úrovni. Vzájemná integrace systémů Micros-Fidelio a SunSystems dává hotelovému managementu do rukou mocný nástroj pro komplexní řízení hotelových provozů,“ říká Karel Mařík, ředitel GastroSystems.

„Nová partnerská smlouva nám umožňuje ještě více proniknout do oblasti hotelových služeb a restauračních zařízeních,“ říká Tim Cobbold, výkonný ředitel LLP Group. „To, že smlouva má své opodstatnění, dokládá první uskutečněná implementace systému SunSystems do hotelového komplexu TopHotel Praha, založená právě na této spolupráci. A věříme, že další společné zakázky budou velmi brzo následovat.“

GastroSystems, s.r.o.

Společnost GastroSystems, s.r.o. je exklusivní dodavatel hotelových a restauračních technologií firmy Micros-Fidelio v České republice již od roku 1993. Pokladní systémy Micros a hotelový software Fidelio spolu s produkty SunSystems řeší komplexně problematiku hotelových provozů. Tyto technologie navíc nabízí nástroje pro správu celých hotelových sítí a řetězců. Samozřejmostí jsou propojení na všechny druhy subsystémů (TU, PayTV, Elektronické zámky, pokladní systémy apod.), stejně jako napojení na Centrální Rezervační Systémy či Global Distribution Systems. Přestože klienty jsou většinou mezinárodní hotelové řetězce jako Marriott, Intercontinental, Radisson SAS, Dorint, Hilton, Moevenpick, Four Seasons apod, můžeme produkty Micros-Fidelio nalézt i v malých hotelech s kapacitou pod 20 pokojů. Možnost pokrytí celého spektra klientů vychází jak ze široké škály nabízených produktů, tak i ze široké podpory různých hardwarových a softwarových platforem pro provozování těchto produktů. Od hardwarově nenáročných dosovských aplikací až po robustní řešení pod Oraclem.

LLP Group

Společnost LLP Group byla založena v Praze roku 1992. LLP Group se profiluje jako dodavatel špičkových obchodních a finančních softwarových řešení v regionu střední a východní Evropy. Jádrem nabídky LLP je software pro měření a zúčtování času time@work, finanční systém SunSystems a výrobní software Fourth Shift. LLP také prodává a implementuje řešení CRM společnosti Pivotal a spolu s KPMG Systems implementuje SAP R/3. V roce 1995 začala východoevropská expanze firmy, nyní má firma pobočky v Bratislavě, Budapešti, Bukurešti, Sofii a Záhřebu. Kromě toho řídí LLP Group projekty například v Polsku, Itálii, Saúdské Arábii, Venezuele, Japonsku, USA nebo Izraeli. Počet zaměstnanců LLP Group přesahuje 100, obrat v roce 2000 činil 5,27 mil. USD.

Řada klientů LLP Group zahrnuje firmy ze všech oborů podnikání – od petrochemie po televizní stanice. Mezi klienty LLP Group patří například firmy BP, Schöller, Johnson&Johnson, Shell, Motorola, Roche, KPMG, UPS, Regus a UPC.

Váš názor Další článek: Boj o první místo v on-line letenkách

Témata článku: Software, GAS, Obchodní řešení, Hilton, Mařík, Intercontinental, Part, Pokladní systémy, Shift, Fidelio, Group, Johnson, Time Management, Venezuela, Union, Sofia, Vzájemná integrace, Four Seasons


Určitě si přečtěte

Solární panely v silnici vypadaly jako dobrý nápad. V praxi se ale neosvědčily

Solární panely v silnici vypadaly jako dobrý nápad. V praxi se ale neosvědčily

** Nápad použít na silnice místo asfaltu solární panely vypadal slibně ** Praktické testy však odhalily celou řadu nevýhod ** Nejhorší je směšná účinnost ve srovnání s fotovoltaickou elektrárnou

Karel Kilián | 62

Dell XPS 13: Když vás ostatní doženou až za tři roky

Dell XPS 13: Když vás ostatní doženou až za tři roky

** XPS 13 nastartoval trend notebooků bez rámečků ** Letošní model kompletně přechází na USB-C ** Navzdory malému tělu se řadí výkon ke špičce

Tomáš Holčík | 34


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak vytvořit a spravovat vlastní web

Velký test herních klávesnic a DVB-T2 tunerů

Vše o formátu RAW

Vybíráme nejlepší základní desku