Časopis Computer

Velký test telefonů do 3 500 Kč a srovnání 20 powerbank! Podívejte se, jaké poklady najdete v novém Computeru

  • Levněji to už nejde: test devíti mobilů do 3500 Kč
  • Megatest powerbank s kapacitou 10 000 mAh, USB-C a rychlým nabíjením
  • Rady pro nákup routeru
Velký test telefonů do 3 500 Kč a srovnání 20 powerbank! Podívejte se, jaké poklady najdete v novém Computeru

Prosincové číslo se jen hemží tipy na ty nejlepší vánoční dárky. Skvělým, a přitom nepříliš drahým dárkem může být i chytrý telefon. Jak se přesvědčil Kuba Michlovský ve svém velkém testu levných androidů do 3 500 Kč, i za tuto cenu dostanete dobrý telefon, který vyjma her vystačí na jakoukoli činnost. I zde jsou ale propastné rozdíly, ve výdrži, výkonu i fotoaparátu.

Aby vám v zimě nedošla baterie rychleji, než by bylo zdrávo, otestovali jsme rovnou 20 powerbank s nejoblíbenější kapacitou okolo 10 000 mAh. A protože je jich na trhu mnoho, omezili jsme výběr na ty s moderním rozhraním USB-C a rychlým nabíjením a vybíjením.

Předplaťte si Computer a získejte rovnou dvě vydání zdarma a doručení až do vaší schránky. Zajímá vás konkrétní téma či test? Na iKiosku si můžete objednat a zaplatit kartou jen vybrané číslo, do dvou dnů jej máte doma.

Časopis Computer

Časopis Computer je nejčtenější český magazín o počítačích, technologiích a Internetu. V každém vydání na 148 stranách přináší uživatelská a technologická témata, dva velké srovnávací testy, důkladné recenze nových produktů, tipy a triky pro snadnější používání počítače a další zajímavé i užitečné informace.

Aktuální číslo časopisu Computer

Jednotlivá čísla si můžete pohodlně koupit v iKiosku.

Váš názor Další článek: V Austrálii bojují s mobilními telefony za volantem. Kamerový systém je pozná a nahlásí řidiče

Témata článku: Časopis Computer, Android, YouTube, Mobilní telefon, Fotografování, Router, Kapacita, Nabíjení, Test, Kuba Michlovský, Computer, Rychlé nabíjení


Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu